فرماندار لنگرود رونق پروژه‌های عمرانی و تکریم مردم را در دستور کار خود قرار دهد
فرماندار لنگرود رونق پروژه‌های عمرانی و تکریم مردم را در دستور کار خود قرار دهد

سرپرست استانداری گیلان با بیان اینکه تلاش شده برای همه شهرستان‌ها مدیرانی با تعهد و شایسته برای خدمت به مردم انتخاب شوند، گفت: فرماندار جدید در رونق پروژه‌های عمرانی موجود و تکریم مردم را سرلوحه و دستور کار خود قرار دهد و با اولویت‌بندی پروژه‌ها شاهد پیشرفت و بهره‌برداری از پروژه‌های عمرانی باشیم.

به گزارش لنگرخبر، ارسلان زارع صبح امروز در جلسه شورای اداری در سالن آمفی‌تئاتر شهید حسین املاکی اداره ارشاد و فرهنگ اسلامی شهرستان لنگرود با تبریک روز خبرنگار اظهار کرد: در نظام مردم‌سالار دینی همان‌طور که رسانه‌ها نقش بسزایی داشتند امروز نیز در استمرار حکومت اسلامی و وحدت بین مردم و مسؤولین می‌توانند نقش‌آفرین باشند.

وی با بیان اینکه در طول انقلاب کارهای زیادی در زمینه‌های مختلف انجام‌شده گفت: انقلاب از روز اول انقلاب با چالش استکبار مواجه بوده و با رهبری امام خمینی و امام خامنه‌ای و ایستادگی مردم به‌پای آرمان‌های خود تاکنون انقلاب سرپا بوده و موجب خشمگینی آمریکا شده است.

سرپرست استانداری گیلان با بیان اینکه عصبانیت آمریکا از ایران به سبب ناکامی در توطئه‌های گذشته و ایران است، افزود: تصمیم آمریکا برای تحریم وزیر امور خارجه ایران مورد مذمت جامعه جهانی و مردم ایران قرارگرفته و عزم ملت برای مقابله با آمریکا بیشتر شده است.

وی با اشاره به اینکه یکی از جایگاه‌ها برای مدیریت و خدمت، جایگاه فرمانداری است، بیان کرد: فرماندار به‌عنوان نماینده دولت در شهرستان نه‌تنها مسؤول امنیت و آرامش در جامعه است بلکه این جایگاه هماهنگ‌کننده همه دستگاه‌ها و توسعه‌دهنده شهرستان است.

زارع با بیان اینکه تلاش شده برای همه شهرستان‌ها مدیرانی با تعهد و شایسته برای خدمت به مردم انتخاب شوند، گفت: فرماندار جدید در رونق پروژه‌های عمرانی موجود و تکریم مردم را سرلوحه و دستور کار خود قرار دهد و با اولویت‌بندی پروژه‌ها شاهد پیشرفت و بهره‌برداری از پروژه‌های عمرانی باشیم.

سرپرست استانداری گیلان با اشاره به برگزاری انتخابات در اسفندماه سال جاری بیان کرد: رهبری رأی مردم را حق‌الناس می‌دانند و فرماندار باید سلامت انتخابات را به‌عنوان یکی از وظایف ذاتی خود دانسته و تضمین کند و مشارکت بیشتر مردم در برگزاری انتخابات را با همدلی و وفاق ایجاد کند.

به گزارش لنگرخبر، در پایان‌ این مراسم سیروس شفقی با حکم وزیر کشور به‌عنوان فرماندار شهرستان لنگرود معارفه و از تلاش‌های محمد رنجبر سرپرست فرمانداری لنگرود تقدیر شد.

انتهای پیام/