فرماندار نباید جانب‌دار احزاب و جریانات باشد
فرماندار نباید جانب‌دار احزاب و جریانات باشد

امام‌جمعه لنگرود با بیان اینکه فرماندار نباید جانب‌دار احزاب و جریانات باشد، گفت: فرماندار می‌تواند با دوری از تفکرات حزبی، خدمت به مردم را با هماهنگی بین همه دستگاه‌ها بیشتر و باکیفیت‌تر کند و کارها را بی‌طرفانه به‌پیش ببرد.

به گزارش لنگرخبر، حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید جواد سلیمانی صبح امروز در جلسه شورای اداری در سالن آمفی‌تئاتر شهید حسین املاکی اداره ارشاد و فرهنگ اسلامی شهرستان لنگرود با بیان اینکه دولت آمریکا هنوز هم به دنبال ایجاد شکاف بین مردم و مسؤولان است، اظهار کرد: اگر بساط حکومت اسلامی بساط خدمت صادقانه به مردم باشد هیچ قدرتی نمی‌تواند شکاف بین ملت و مسؤولین ایجاد کند و حکومت دینی حکومت خدمت است.

وی با بیان اینکه امام خمینی (ره) همه راه‌های تخریب جمهوری اسلامی توسط دشمن را از بین برد، گفت: امام منیت خود را زیر پا گذاشت و با این اقدام توانست مردم و دنیا را تحت تأثیر خود قرار دهد که امروز، امام الگوی همه مسؤولین و مردم باید باشند.

امام‌جمعه لنگرود با بیان اینکه خوش به حال آنان که انقلاب را فربه کنند نه اینکه از انقلاب برداشتی کنند، افزود: امروز یکی از نیازهای اصلی این است که برای خدمت به مردم باید همانند مردم بود و صرفاً هماهنگی در دوره اخیر کافی نیست.

سلیمانی با بیان اینکه فرماندار نباید جانب‌دار احزاب و جریانات باشد، تصریح کرد: فرماندار می‌تواند با دوری از تفکرات حزبی، خدمت به مردم را با هماهنگی بین همه دستگاه‌ها بیشتر و باکیفیت‌تر کند و کارها را بی‌طرفانه به‌پیش ببرد.

وی با اذعان به اینکه در خطبه‌های نماز جمعه تریبون دولت و نظام و مردم هستیم بیان کرد: در خطبه‌های نماز جمعه از اقدامات انجام‌شده دولت که منتخب مردم هستند گفته می‌شود ولی انتقادات نیز به‌صورت دقیق و تمیز جهت حل مشکلات مطرح می‌شود که امیدوارم موردتوجه قرار گیرد.

به گزارش لنگرخبر، در پایان‌ این مراسم سیروس شفقی با حکم وزیر کشور به‌عنوان فرماندار شهرستان لنگرود معارفه و از تلاش‌های محمد رنجبر سرپرست فرمانداری لنگرود تقدیر شد.

انتهای پیام/