رسانه‌ها را یکی از بازوان توان مدیریتی خود می‌دانم
رسانه‌ها را یکی از بازوان توان مدیریتی خود می‌دانم

سرپرست سابق فرمانداری لنگرود با بیان اینکه همواره رسانه‌ها را یکی از بازوان توان مدیریتی خود می‌دانم، گفت: سعی کردم با کمک رسانه‌ها خدمت بیشتری را به مردم از طریق دریافت مشکلات مردم و رفع نواقص آن ایجاد کنیم.

به گزارش لنگرخبر، محمد رنجبر صبح امروز در جلسه شورای اداری در سالن آمفی‌تئاتر شهید حسین املاکی اداره ارشاد و فرهنگ اسلامی شهرستان لنگرود با تبریک روز خبرنگار اظهار کرد: خبرنگاران همواره یاور مردم و مسؤولان بوده و تلاش می‌کنند تا با بیان رخدادها و مشکلات در حل آن مشکل‌ها کمک کنند.

وی با اشاره به دوره سرپرستی خود گفت: عمر خدمتی برای همه به‌صورت کوتاه یا بلندمدت پیش می‌آید ولی مهم باید این باشد که بعد از اتمام دوره مدیریت، نظر مردم نسبت به آن مسؤول چیست.

سرپرست سابق فرمانداری لنگرود با بیان اینکه همه ما وارث شهدایی هستیم که برای ماندگاری کشور و حفاظت از مردم جان دادند، افزود: کار مسؤولین سخت‌تر از کار شهدا نبود و مسیر هموار است و فقط باید تلاش کرد تا قوانین به‌خوبی انجام و اجرا شود.

رنجبر با بیان اینکه همواره رسانه‌ها را یکی از بازوان توان مدیریتی خود می‌دانم، گفت: سعی کردم با کمک رسانه‌ها خدمت بیشتری را به مردم از طریق دریافت مشکلات مردم و رفع نواقص آن ایجاد کنیم.

به گزارش لنگرخبر، در پایان‌ این مراسم سیروس شفقی با حکم وزیر کشور به‌عنوان فرماندار شهرستان لنگرود معارفه و از تلاش‌های محمد رنجبر سرپرست فرمانداری لنگرود تقدیر شد.

انتهای پیام/