تلاش برای اجرای برنامه‌های دولت بر اساس خرد جمعی و پرهیز از افراط‌وتفریط
تلاش برای اجرای برنامه‌های دولت بر اساس خرد جمعی و پرهیز از افراط‌وتفریط

فرماندار لنگرود با بیان اینکه در طول مدت خدمت با تکیه‌بر تحصیلات، تجربه و تلاش مستمر در راستای کاهش و رفع مشکلات مردم تلاش می‌کنم، گفت: امیدوارم در راستای رفع مشکلات و توسعه پایدار، اجرای سیاست و برنامه‌های دولت و تصمیم‌گیری بر اساس خرد جمعی و پرهیز از افراط‌وتفریط با همدلی و همراهی همه مسئولان تحقق یابد.

به گزارش لنگرخبر، سیروس شفقی صبح امروز در جلسه شورای اداری در سالن آمفی‌تئاتر شهید حسین املاکی اداره ارشاد و فرهنگ اسلامی شهرستان لنگرود با بیان اینکه خدمت به مردم لذت‌بخش و گواراتر از آن زمانی است که این خدمت به مردمی باشد که دارای ریشه مشترکی با آن‌ها هستیم، گفت: در طول فعالیت یک و نیم ساله در کرج به‌عنوان رنگین‌کمانی از اقوام مختلف، توانستم نام نیکی از گیلانیان در این دیار باقی بگزارم.

وی با تأکید بر اینکه با سخت‌کوشی، جدیت، تعهد در راستای توسعه شهرستان تلاش خواهم کرد، افزود: توفیق در فرمانداری‌های مختلف با الطاف خداوند و درنهایت مرهون مقامات ارشد استانی و هماهنگی دستگاه‌های استانی هستم.

فرماندار لنگرود با بیان اینکه در طول مدت خدمت با تکیه‌بر تحصیلات، تجربه و تلاش مستمر در راستای کاهش و رفع مشکلات مردم تلاش می‌کنم، تصریح کرد: امیدوارم در راستای رفع مشکلات، توسعه پایدار،  ارتقای جایگاه شورای تأمین و اجرای بستری در جهت آرامش و وحدت و انسجام ملی، اجرای سیاست و برنامه‌های دولت و تصمیم‌گیری بر اساس خرد جمعی و پرهیز از افراط‌وتفریط با همدلی و همراهی همه مسئولان تحقق یابد.

شفقی با اشاره به اولویت‌های خود در انجام امورات محوله گفت: شفافیت در عین اقتدار، تلاش بر پتانسیل‌های کشاورزی و ارتقای شاخص‌های برخورداری و نظارت و رصد جدی اعتبارات شهرستان و توزیع عادلانه خدمت در مناطق کمتر برخوردار، تکریم ارباب‌رجوع، تعامل با رسانه‌ها و خبرنگاران و رعایت منشور اخلاقی دولت و منویات رهبری از دیگر موارد مهم و ضروری است.شفقی با اشاره به برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی در اسفندماه سال جاری بیان کرد: در انتخابات پیش رو هم تمام تلاش مجموعه، عمل به قانون و صیانت از آرای مردم است.

به گزارش لنگرخبر، در پایان‌ این مراسم سیروس شفقی با حکم وزیر کشور به‌عنوان فرماندار شهرستان لنگرود معارفه و از تلاش‌های محمد رنجبر سرپرست فرمانداری لنگرود تقدیر شد.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : شبستان