برداشت مصالح جنب نوشینه قانونی بود/ بخشی از مصالح دپو شده صرف عملیات عمرانی شد
برداشت مصالح جنب نوشینه قانونی بود/ بخشی از مصالح دپو شده صرف عملیات عمرانی شد

مدیرعامل گروه صنعتی نوشینه با تأکید بر قانونی بودن برداشت مصالح جنب شرکت گفت: بخشی از مصالح برداشت و دپو شده جنب شرکت نوشینه صرف عملیات عمرانی شهرستان شده است.

به گزارش لنگرخبر به نقل از فارس، سامانه «فارس من» باهدف پیگیری مستقیم و مسائل و مشکلات مردم راه‌اندازی شده و در سریع‌ترین زمان به پیگیری موارد اعلامی می‌پردازد.

«برداشت بدون مجوز مصالح کوهی از باغات چای توسط شرکت نوشینه چای لنگرود تالش محله» یکی از موضوعاتی بود که از طریق مخاطبان در سامانه فارس من ثبت شد.

مخاطب در ثبت این سوژه مطرح کرده‌ است که قطعه زمینی جنب نوشینه چای به سمت لنگرود نرسیده به رستوران باباطاهر تالش محله لنگرود بدون راه دسترسی و بدون مجوز در حدود سه ماه است در حجم بسیار زیاد کنده‌شده و محل یادشده گودبرداری می‌شود. این محل سابقاً باغ چای سرسبز و با پوشش گیاهی بود.

مدیرعامل گروه صنعتی نوشینه در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در لنگرود با تأکید بر قانونی بودن فرایند اخذ مجوز برداشت مصالح جنب شرکت اظهار کرد: طی فرایندهای قانونی درخواست احداث هتل و مجوزهای مربوطه از سازمان‌ها و نهادهای مختلف اخذ و سپس کار برداشت مصالح انجام‌گرفته است.

وی با بیان اینکه مجوز برداشت مربوط به سال ۹۲ است، افزود: مدت سه سال است که از مکان و محدوده دارای مجوز، برداشت مصالح توسط شرکت نوشینه انجام نگرفته است.

اسدلله شعبانی با اشاره به اینکه بخشی از مصالح برداشت‌شده صرف امورات عمرانی شهرستان شده، گفت: بخش زیادی از برداشت مصالح جهت ساخت استخر شماره ۳ در پارک فجر لنگرود و بخشی از آن در مصلا لنگرود و بدون دریافت هیچ هزینه‌ای انجام‌گرفته است.

انتهای پیام/