ظرفیت‌سازی از مزیت‌های شهرستان لنگرود موجب جذب گردشگر می‌شود
ظرفیت‌سازی از مزیت‌های شهرستان لنگرود موجب جذب گردشگر می‌شود

فرماندار لنگرود با اشاره به مزیت‌ها و ظرفیت‌های خوب شهرستان، گفت: مزیت‌های بی‌نظیر شهرستان ظرفیت‌سازی و تقویت شود چرا که ظرفیت‌ها موجب جذب گردشگر می‌شود.

به گزارش لنگرخبر، شهردار و اعضای شورای شهر لنگرود روز پنجشنبه، ۲۴ با فرماندار جدید این شهرستان دیدار و گفت وگو کردند.

سیروس شفقی در این جلسه با بیان اینکه شهرستان لنگرود به عنوان یک شهر پویا در گیلان شناخته شده است، اظهار کرد: همه ما در رونق، رشد و توسعه شهرستان سهیم هستیم و باید نام نیک شهرستان را پرآوازه‌تر کنیم.
فرماندار لنگرود همدلی و همراهی مجموعه مدیریت شهری و اجرایی شهرستان را مهم‌ترین رمز موفقیت مجموعه شهری عنوان کرد و افزود: باید اتحاد و همدلی در راستای منافع مردم استمرار داشته باشد چراکه توفیق مدیریت شهر در گرو هم‌افزایی است.وی گفت: سخت‌کوشان شهرداری، مجموعه مدیران شهری و مردم سه ضلع مهم مدیریت شهری محسوب می‌شوند که اگر این سه ضلع با هم همکاری داشته باشند قطعا آن شهر نیز توسعه می‌یابد.

شفقی با اشاره به مزیت‌ها و ظرفیت‌های خوب شهرستان، بیان کرد: مزیت‌های بی‌نظیر شهرستان ظرفیت‌سازی و تقویت شود چرا که ظرفیت‌ها موجب جذب گردشگر می‌شود.فرماندار لنگرود با تاکید بر اینکه اثر ماندگار با تعامل محقق می‌شود، اذعان کرد: در حوزه برندسازی و حرکت‌های فراملی در شهرستان باید بیشتر کار شود.

گفتنی است، در این دیدار شهرداری لنگرود و اعضای شورای شهر گزارشی از وضعیت شهری، اقدامات و پروژه‌های انجام شده و در دست اقدام را بیان کرده و هماهنگی و تعامل بین شورا و شهرداری را مهم‌ترین عامل موفقیت دانستند.

انتهای پیام/
  • منبع خبر : شبستان