بزرگ‌ترین فستیوال فوتبال زیر ۱۲ سال گیلان در لنگرود برگزار شد
بزرگ‌ترین فستیوال فوتبال زیر ۱۲ سال گیلان در لنگرود برگزار شد

رئیس هیئت فوتبال شهرستان لنگرود از برگزاری بزرگ‌ترین فستیوال فوتبال زیر ۱۲ سال گیلان در لنگرود و انتخاب ۱۲ بازیکن برای تیم گیلان خبر داد.

اسفندیار فهیمی در گفت‌وگو با خبرنگار لنگرخبر با اشاره به برگزاری فستیوال فوتبال در شهرستان لنگرود اظهار کرد: بزرگ‌ترین فستیوال فوتبال زیر ۱۲ سال گیلان عصر روز جمعه ۲۵ مرداد در زمین چمن مصنوعی شهدا این شهر برگزار شد.

وی با بیان اینکه در این فستیوال استانی ۱۵ تیم از کل استان حضور داشتند، گفت: تیم‌ها به‌صورت گروهی با یکدیگر به رقابت پرداختند که از بین این بازیکنان تعدادی برای تیم منتخب گیلان انتخاب شدند.

رئیس هیئت فوتبال شهرستان لنگرود با اشاره به انتخاب بازیکن از تیم‌ها جهت انتخاب تیم منتخب گیلان تصریح کرد: از سوی کمیته استعدادیابی هیات فوتبال استان، ۱۲ بازیکن به اردوی منتخب گیلان دعوت شدند که آرمین خاکی و پارسا خیرخواه از لنگرود جزو لیست انتخابی تیم منتخب گیلان هستند.

فهیمی با بیان اینکه ۱۰ استعدادیاب، مسئولیت انتخاب بازیکنان را بر عهده داشتند، افزود: دبیر، رئیس کمیته پایه و جوانان، رئیس کمیته آموزش و مسئول روابط عمومی هیات فوتبال گیلان در این فستیوال حاضر بودند.

به گفته وی مسابقات کشوری اوایل شهریور سال جاری با حضور تیم‌های منتخب استان‌ها در استان البرز برگزار می‌شود.