حرکت‌کاروان شادی تا توزیع ۵ هزار آش نذری از ویژه‌برنامه‌های عید غدیر در لنگرود
حرکت‌کاروان شادی تا توزیع ۵ هزار آش نذری از ویژه‌برنامه‌های عید غدیر در لنگرود

مسوول ستاد اقامه نماز جمعه‌ لنگرود از حرکت کاروان شادی از گلزار شهدا به سمت آستان سید محمد کیاکلایه و توزیع پنج هزار آش نذری در روز عید غدیر خبر داد.

حامد اسماعیل‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار لنگرخبر با اشاره به برنامه‌های عید سعید غدیر خم در شهرستان لنگرود اظهار کرد: غدیر از اعیاد بزرگ مسلمین است که در این روز برنامه‌های مفرح و فرهنگی شاد توسط ستاد مردمی بزرگداشت غدیر و ستاد اقامه نماز جمعه لنگرود در نظر گرفته‌شده است.

وی با بیان اینکه در این روز سه برنامه در نظر گرفته‌شده است گفت: نخستین برنامه در این روز حرکت کاروان شادی با حضور روحانیون، سادات و مردم از مزار شهدا به سمت آستان مقدس سید محمد کیاکلایه است که آغاز حرکت کاروان ساعت ۱۰:۳۰ صبح سه‌شنبه ۲۹ مرداد است.

مسوول ستاد اقامه نماز جمعه لنگرود با بیان اینکه همایش بصیرتی دومین برنامه در عید غدیر خم است افزود: این مراسم ساعت ۱۸ روز سه‌شنبه ۲۹ مرداد است که با سخنرانی آیت‌الله سید احمد خاتمی عضو مجلس خبرگان رهبری در مسجد جامع لنگرود برگزار می‌شود.

اسماعیل‌پور به دورهمی خانوادگی به‌عنوان سومین برنامه عیدانه در عید غدیر نام برد و بیان کرد: اقامه نماز مغرب و عشا به امامت حجت‌الاسلام سید جواد سلیمانی امام‌جمعه لنگرود و توزیع آش نذری بعد از نماز در پارک فجر لنگرود سومین برنامه ستاد مردمی در گرامیداشت عید سعید غدیر خم‌ است.

وی با اشاره به مشارکت خیران برای تهیه آش نذری گفت: طی برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده پنج هزار آش نذری در این روز توزیع می‌شود که اقلام آن توسط خیرین تهیه‌شده است.

انتهای پیام/