سازمان محیط زیست بدترین دوران خود را می‌گذراند
سازمان محیط زیست بدترین دوران خود را می‌گذراند

نماینده مردم لنگرود معتقد است سازمان محیط زیست بدترین دوران خود را می گذراند و رئیس این سازمان کارها را به حال خود رها کرده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لنگرخبر،مهرداد لاهوتی نماینده مردم لنگرود با اشاره به عملکرد مسئولان محیط زیست، اظهار داشت: قبلا در بحث شاخص های مختلف محیط زیست ۷۰ پله سقوط داشتیم که در زمان مدیریت خانم ابتکار تا حدودی این ۷۰ پله سقوط ترمیم شد، اما مجددا با آمدن آقای کلانتری شاهد افت این شاخص ها هستیم.

وی با بیان اینکه انتظار بیشتری از نحوه مدیریت کلانتری داشتیم، افزود: عملا تحرکی از سوی وی نمی بینیم به نحوی که رئیس محیط زیست کاملا بی تفاوت بوده و کارها را به حال خود رها کرده است.

لاهوتی با بیان اینکه کلانتری به جای پرداختن به کار تخصصی خود، بیشتر به جار و جنجال سیاسی می پردازد، تصریح کرد: به نظرم محیط زیست بدترین دوران خود را می گذراند.

لاهوتی در پایان با بیان اینکه نمایندگان در اعتراض به عملکرد رئیس محیط زیست نامه ای تهیه کرده اند، خاطر نشان کرد: وقتی آقای کلانتری برای گونه های نادر پروانه شکار صادر می کند و بعد هم با قدرت از اقدام خود دفاع می کند طبیعی است که از دست دادن جان چند پلنگ نادر ایرانی آن هم بر اثر آلودگی محیط زیست برای آقایان یک امر عادی تلقی شود.

  • منبع خبر : دانشجو