افتتاح ۱۲۵ پروژه بااعتبار ۴۵ میلیارد تومانی در هفته دولت
افتتاح ۱۲۵ پروژه بااعتبار ۴۵ میلیارد تومانی در هفته دولت

فرماندار لنگرود از افتتاح ۱۲۵ پروژه بااعتباری بالغ‌بر ۴۵ میلیارد تومان در هفته دولت خبر داد.

به گزارش لنگرخبر، سیروس شفقی امروز در نخستین روز از هفته دولت در دفتر امام‌جمعه لنگرود با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و همه شهدای کارمند دولت اظهار کرد: هفته دولت هفته قدردانی و نکوداشت خون شهیدان و دولتمردانی است که در مدت کوتاه خدمت خود، کارهای بزرگ و ماندگاری انجام دادند که ویژگی‌های این دو شخصیت برجسته باید سرلوحه کار همه مسئولان قرار گیرد.

وی با بیان اینکه هفته دولت تجدیدعهد و پیمان با آرمان‌های امام راحل و شهیدان رجایی و باهنر است، گفت: هفته دولت فرصت مناسبی برای آگاهی‌رسانی و ارائه خدمات به مردم، بهره‌برداری از پروژه‌ها و تلاش در راستای تکمیل پروژه‌های مهم شهرستان است.

فرماندار لنگرود یکی از رویکردهای دشمن را کوچک شمردن دستاوردها و فعالیت‌های نظام عنوان کرد و افزود: باید با ارائه آمار و اطلاعات به‌صورت صحیح و آگاهی‌رسانی در حوزه کاری با هجمه‌های دشمن مقابله کرد.

شفقی از افتتاح ۱۲۵ پروژه بااعتباری بالغ‌بر ۴۵ میلیارد تومان در هفته دولت خبر داد و تصریح کرد: در پروژه‌های هفته دولت امسال به عمران شهری و روستایی توجه ویژه‌ای شده و دیگر پروژه‌های مهم شهرستان نیز در دهه فجر به بهره‌برداری می‌رسد که امسال تعداد پروژه‌های شهرستان نسبت به سال گذشته ۲۸ درصد رشد داشته است.

وی با تأکید بر وحدت و همدلی بین مسئولان و قدردانی از همکاری مردم در راستای تسریع در انجام پروژه‌ها بیان کرد: حفظ وحدت در شرایط تحریم و هجمه‌های دشمن امری مهم و ضروری است و مدیران دستگاه‌های اجرایی باید به‌دوراز هرگونه حاشیه ثمره این همدلی را در بخش‌های سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و عمرانی متبلور کنند.

فرماندار لنگرود با تأکید بر اینکه حفظ فضای همدلی و وحدت بین مسئولان با همراهی امامان جمعه و جماعات حفظ می‌شود، گفت: استقرار میز خدمت در مساجد شهرستان نیز در راستای بررسی و حل مشکلات و ارائه خدمات مستمر برگزار می‌شود.

انتهای پیام/