بهره‌برداری از ۴ طرح عمرانی و خدماتی در نخستین روز از هفته دولت در لنگرود
بهره‌برداری از ۴ طرح عمرانی و خدماتی در نخستین روز از هفته دولت در لنگرود

هم‌زمان با نخستین روز از هفته دولت مجموعاً چهار طرح عمرانی و خدماتی بااعتبار یک میلیارد و ۱۲۰ میلیون تومان در شهرستان لنگرود به بهره‌برداری رسید.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی لنگرخبر، هم‌زمان با آغاز نخستین روز از هفته دولت گلزار متبرک شهدا با حضور فرماندار شهرستان، اعضای شورای تأمین و مسئولین ادارات شهرستان گل‌باران شد.

در هفته دولت امسال ۱۲۵ پروژه بااعتباری بالغ‌بر ۴۵ میلیارد تومان در شهرستان لنگرود به بهره‌برداری می‌رسد.

در نخستین روز از هفته دولت، سه پروژه بهزیستی شهرستان لنگرود بااعتباری بالغ‌بر یک میلیارد تومان یک پروژه مرکز بهداشت لنگرود بالغ‌بر ۱۲۰ میلیون تومان به بهره‌برداری رسید.

مرکز روانشناسی و مشاوره مهسان بااعتباری بالغ‌بر ۵۰۰ میلیون تومان توسط بخش خصوصی و با ظرفیت اشتغال پنج نفر نخستین پروژه افتتاح‌شده امروز بود.

کارگاه تولیدی حمایتی کاویان ویژه پسران دارای معلولیت در بخش اطاقور بااعتباری بالغ‌بر ۳۰۰ میلیون تومان با ظرفیت اشتغال پنج نفر به‌عنوان دومین پروژه به بهره‌برداری رسید که این مرکز ظرفیت پذیرش ۵۰ نفر از افراد دارای معلولیت را داراست و نخستین مرکز در نوع خود در شرق گیلان محسوب می‌شود.

بهره‌برداری از سه واحد مسکونی مددجویان تحت پوشش سومین پروژه بهزیستی لنگرود برای افتتاح بود که برای ساخت این واحدهای مسکونی بالغ‌بر ۲۵۰ میلیون تومان اعتبار صرف شد که از این میزان ۳۰ میلیون تومان کمک بلاعوض از سوی سازمان بهزیستی و ۳۶ میلیون تومان تسهیلات از سوی بنیاد مسکن پرداخت‌شده و مابقی نیز آورده خود مددجویان است و دریافت پروانه ساختمانی، انشعابات آب، برق و گاز نیز از سوی دولت به‌صورت رایگان در اختیار مالکان قرار گرفت.

خانه بهداشت سیگارود چهارمین پروژه افتتاح‌شده در نخستین روز از هفته دولت بود که این خانه بهداشت در سال ۶۲ جزو نخستین خانه‌های بهداشت در شهرستان لنگرود بود که مجوز تخریب و بازسازی این مرکز در سال ۹۶ صادر و در هفته دولت امسال بااعتباری بالغ‌بر ۱۲۰ میلیون تومان افتتاح شد.

۵۰۳ نفر تحت پوشش مرکز خدمات جامع سلامت سیگارود هستند.

انتهای پیام/