امیرعبداللهیان: نتانیاهو برای بقای خود به نابودی زودتر اسرائیل کمک بزرگی می‌کند
امیرعبداللهیان: نتانیاهو برای بقای خود به نابودی زودتر اسرائیل کمک بزرگی می‌کند

امیر عبداللهیان اظهارات تهدیدآمیز نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی مبنی بر الحاق بخش مهمی از کرانه باختری به مناطق اشغالی را افشای بخشی از برنامه و نیات پلید آمریکا و صهیونیست‌ها با پوشش طرح باصطلاح معامله قرن خواند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لنگرخبر، دبیرکل کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه فلسطین با محکوم کردن این اظهارات و تهدیدها، نخست‌وزیر جنجالی و کودک‌کُش رژیم صهیونیستی را هیتلرک (هیتلر کوچک) جدیدی برای جهان توصیف کرد که قصد دارد در پناه حمایت‌های دولت ترامپ و لبخند و پول برخی سران کشورهای نفتی، منطقه را به سمت جنگی فراگیر سوق دهد که با تصور کاملاً نادرست نتانیاهو، کشورهایی درگیر آن جنگ شوند، اما اسرائیل در پناه حمایت آمریکا امن بماند.

وی افزود: در صورت اقدام غیرقانونی و مغایر تمام قوانین بین‌المللی صهیونیست‌ها، ملت مبارز فلسطین و مقاومت در پاسخ به این بازی با آتش، به صهیونیست‌ها، درس بسیار بزرگی خواهند داد.

امیرعبداللهیان تأکید کرد که جمهوری اسلامی ایران از هرگونه اقدامی علیه نقض حقوق مشروع ملت فلسطین و تحقق حقوق مشروع آنها از جمله آزادی سرزمین اشغالی فلسطین، تشکیل کشور فلسطین در سرتاسر سرزمین‌های تاریخی و آزادی قدس شریف قویاً حمایت و از مجامع بین‌المللی، مجالس، دولت‌ها و مردم آزاده جهان دعوت می‌کند برای حفظ صلح و ثبات جهانی و ممانعت از جنگ‌طلبی رژیم صهیونیستی و نیات شوم آن صرفاً به‌صدور بیانیه اکتفا نکنند.

وی تأکید کرد که نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی و صهیونیست‌ها باید از رؤیاهای خود فاصله بگیرند و بدانند مبارزان فلسطینی و منطقه با تمام توان و تجارب اندوخته از جنگ ٣٣ روزه (جولای ۲۰۰۶) و جنگ‌های غزه، برای دادن درس فراموش‌نشدنی و تاریخی به صهیونیست‌ها لحظه‌شماری می‌کنند و نتانیاهو برای بقای خود در عرصه قدرت، به نابودی زودتر اسرائیل کمک بزرگی می‌کند.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : تسنیم