پیشنهاد نجومی ثروتمند فرانسوی برای خرید میلان
پیشنهاد نجومی ثروتمند فرانسوی برای خرید میلان

به گزارش رسانه‌های ایتالیایی آث میلان با پیشنهاد ۹۶ میلیارد یورویی برنارد آرنو، دومین مرد ثروتمند دنیا برای خرید این باشگاه مواجه شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لنگرخبر، برخی رسانه‌های ایتالیایی گزارش دادند که برنارد آرنو، دومین مرد ثروتمند دنیا پیشنهادی خیره‌کننده به مبلغ ۹۶ میلیارد یورو برای خرید باشگاه آث میلان ارائه کرده است.

روزنامه ایل مساجرو رپورت در گزارش خود مدعی شد برناردو آرنو که دومین مرد ثروتمند دنیا و مالک برند لویی ویتون است برای خرید باشگاه آث میلان ابراز تمایل کرده و مبلغ خیره‌کننده ۹۶ میلیارد یورو را پیشنهاد کرده است. بر اساس این گزارش الیوت منیجمنت که مالک فعلی باشگاه ایتالیایی است قصدی برای فروش میلان ندارد و پیش از این نیز پیشنهادهای دیگر را رد کرده بوده.

اما آرنوی فرانسوی برای گسترش امپراتوری تجاری خود مصمم بوده و گفته می‌شود به مالکین فعلی آث میلان اعلام کرده برنامه‌های بلندپروازانه‌ای برای تغییرات گسترده در این باشگاه داشته و معتقد است در نهایت می‌تواند این معامله را به سرانجام برساند. الیوت منیجمنت، مالکین فعلی باشگاه در سال ۲۰۱۷ مالکیت میلان را به عهده گرفت.

با توجه به برنامه‌های اخیر آث میلان برای اسباب‌کشی از استادیوم سن‌سیرو و ساخت یک استادیوم جدید و مدرن به نظر می‌رسد این باشگاه به سرمایه کلانی نیاز خواهد داشت و همین موضوع احتمال فروش باشگاه را تقویت کرده است.

  • منبع خبر : ورزش3