اهتمام همگان در فراهم کردن عدالت آموزشی در مدارس

فرماندار لنگرود با اشاره به نقش تأثیرگذار آموزش‌وپرورش در توسعه و پیشرفت کشور گفت: اهتمام همگان در فراهم کردن عدالت آموزشی در سطح مدارس ضروری است.

به گزارش لنگرخبر، رئیس شورای آموزش‌وپرورش لنگرود ظهر امروز در نشست شورای آموزش‌وپرورش این شهرستان که در محل آموزش‌وپرورش لنگرود برگزار شد، اظهار کرد: دستگاه بزرگ آموزش‌وپرورش در پیشرفت و ترقی جامعه نقش پررنگ و تأثیرگذاری دارد.

سیروس شفقی با اشاره به اهمیت و جایگاه آموزش‌وپرورش در توسعه جامعه افزود: فراهم کردن تجهیزات مناسب و ایجاد فضای نشاط‌آور در مدارس و همچنین ارتقای قابلیت‌های معلمان می‌تواند در کیفیت تحصیلی و تربیت دانش‌آموزان اثرگذار باشد.

وی با تأکید بر اهتمام همگان در فراهم کردن عدالت آموزشی در سطح مدارس تصریح کرد: ایجاد تحول در آموزش‌وپرورش با تأمین و گسترش عدالت آموزشی فراهم می‌شود و این امر در عملکرد تحصیلی دانش‌آموزان که می‌تواند زمینه‌ساز توسعه و پیشرفت کشور شود نقش‌آفرین باشد.

فرماندار لنگرود بر لزوم برنامه‌ریزی مناسب برای بالا بردن کیفیت آموزشی مدارس این شهرستان تأکید کرد و گفت: سرانه‌ها، فضاها و رتبه‌های علمی شهرستان همه ماحصل این برنامه‌ریزی‌ها و تدابیر خواهد بود.

انتهای پیام/