خط قرمزی در مبارزه با مفسدین اقتصادی وجود ندارد
خط قرمزی در مبارزه با مفسدین اقتصادی وجود ندارد

نماینده ولی‌فقیه در گیلان با بیان اینکه خدا، قرآن و رهبری خط قرمز انقلاب اسلامی هستند، گفت: امروز دستگاه قضا با مفسدان اقتصادی و آقازاده‌هایی که مردم را به تنگ آورده‌اند مبارزه می‌کند تا مردم بدانند خط قرمزی در مبارزه با فساد وجود ندارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لنگرخبر، آیت‌الله رسول فلاحتی عصر شنبه در مراسم یادواره شهدای روحانی شرق گیلان در مسجد ملا امیرای شهرستان رودسر اظهار کرد: شهیدان راه خدا زنده بوده و در عالم قیامت مرزوق پروردگار هستند.

وی با بیان اینکه شهدا نظاره‌گر انسان‌های این دنیا هستند، افزود: جایگاه شهدا والا است و طبق آیات و روایات خدای متعال انسان‌هایی که درراه خدا، جهاد می‌کنند و به شهادت می‌رسند را با سایر انسان‌ها مقایسه نمی‌کند.

نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان با تأکید بر اینکه شهدا مبنای این تفکر اسلامی هستند که جاویدان و زنده بوده و حیات طیبه دارند، گفت: صاحبان قدرت و سلطه‌گر جهانی دائماً تلاش می‌کنند تا این تفکر را از گوش جوامع اسلامی محو و نابود یا موهوم کنند.

وی تشکیل گروه‌های داعش که نشات گرفته از وهابیت است را تلاش استکبار برای نابودی اسلام و محو کردن فلسفه جهاد درراه خدا خواند و تصریح کرد: دوران هشت‌ساله دفاع مقدس دوران طلایی بود که ملت ایران، جهاد و شهادت عاشقانه درراه خدا را برای جهانیان به نمایش گذاشتند و همان‌طور که خداوند وعده داده بود که آئینش را حراست می‌کند، ملت ایران را در برابر متجاوزان و سلطه‌گران به پیروزی رساند.

فلاحتی با اشاره به اینکه امروز چهره منحوس آل سعود و برخی از کشورهای اسلامی فاسق برای جهانیان آشکارشده، بیان کرد: این کشورها برای ادامه حیات خود به سلطه‌گران و استکبار متوسل می‌شوند.

وی با بیان اینکه جامعه اسلامی با خون شهدایی که به آن تزریق می‌شود به رشد و تعالی می‌رسد، افزود: این مبنای تفکر اسلامی است که شهادت وسیله‌ای برای تعالی انسان است که فوق آن وجود نداشته و شهدا متنعم به نور الهی هستند.

نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان با اشاره به اینکه شهدا در مجلس ما حضورداشته و از باطن و ظاهر ما اطلاع دارند، گفت: شهادت از جایگاه والایی برخوردار بوده که هیچ فضیلتی به‌اندازه آن نیست و بهترین چیزی که خدا به انسان می‌دهد مدال شهادت است.

وی با اشاره به اینکه ملت ایران در دوران هشت سال دفاع مقدس، جانانه در برابر دشمنان اسلام مقاومت و ایستادگی کردند، تصریح کرد: امروز ملت ایران در جنگ نرم که به‌مراتب گسترده‌تر، ریشه‌دارتر و خطرناک‌تر از دوران هشت سال دوران دفاع مقدس است محکم ایستادگی می‌کند تا به پیروزی برسد.

فلاحتی با اشاره به اینکه امروز دشمنان نظام جمهوری اسلامی با جنگ نرم تلاش می‌کنند تا به درون خانواده‌ها نفوذ کنند و رفتارهای غربی خلاف فرهنگ اسلامی را در جامعه رواج دهند، خاطرنشان کرد: تقویت و گسترش باورهای اسلامی و دینی و زنده نگه‌داشتن فرهنگ شهادت در جامعه، راه مقابله برای خنثی کردن توطئه‌های شوم دشمنان است.

وی با بیان اینکه روحانیت در همه عرصه‌های دینی فداکاری کرده‌اند تا اسلام زنده بماند، گفت: روحانیت در عرصه‌های میدانی و جهادی حضور چشم‌گیر داشتند به‌طوری‌که میزان شهدای روحانی دوران دفاع مقدس از سایر اقشار جامعه بیشتر است.

نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان با اشاره به حضور گسترده طلاب در جامعه بیان کرد: امروز هم روحانیت و فضلا در همه عرصه‌ها خود را سپر بلای مردم می‌کنند و هر جا که نیاز باشد زودتر از دیگران در عرصه‌های وارد می‌شوند.

فلاحتی با بیان اینکه خدا، قرآن و رهبری خط قرمز انقلاب اسلامی هستند، افزود: خوشبختانه امروز دستگاه قضا با مدیریت شجاع و مجاهد، با مفسدان اقتصادی و آقازاده‌هایی که مردم را به تنگ آورده‌اند مبارزه می‌کند تا مردم بدانند خط قرمزی در مبارزه با فساد وجود ندارد.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : فارس