خط مقدم و دفاع مقدس امروز ما مبارزه با فساد است
خط مقدم و دفاع مقدس امروز ما مبارزه با فساد است

امام‌جمعه لنگرود با بیان اینکه امروز تروریسم اقتصادی، دنیا و جمهوری اسلامی را تهدید می‌کند، گفت: خط مقدم و دفاع مقدس امروز ما مبارزه با فساد است که امیدواریم این موضوع نهادینه شود.

به گزارش لنگرخبر، هم‌زمان با آغاز هفته دفاع مقدس، فرمانده سپاه ناحیه لنگرود و جمعی از سپاهیان و بسیجیان شهرستان با امام‌جمعه لنگرود دیدار کردند.

 

حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید جواد سلیمانی در این مراسم با بیان اینکه حماسه دفاع مقدس یکی از کم‌نظیرترین جلوه‌های مقاومت و ازخودگذشتگی است، اظهار کرد: امام راحل باصلابت و قدرت مردم را در دفاع از ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب ترغیب کرد و دفاع مردم دفاع از ارزش‌ها و آرمان‌ها بود که باید این ارزش‌ها امروز نیز حفظ شود.

 

وی با اشاره به مدیریت جدید درصحنه نبرد گفت: مدیریت جوان سالار یکی از کارهای دفاع مقدس بود که به دنیا معرفی شد و شهید باکری‌ها، املاکی‌ها، حسین‌پورها تربیت و دنیا را شیفته خود کردند و امروز در دانشگاه‌های لبنان وصیت‌نامه‌های این شهدا تدریس می‌شود.

 

امام‌جمعه لنگرود قدرت فزاینده در منطقه، فرامنطقه و دنیا را از دیگر ثمرات دفاع مقدس عنوان و افزود: امروز نیروهایی تربیت شدند همچون حزب‌الله، انصارالله و غیره باقدرت بالای ایمان و قدرت تکنیک و پدافند، توانستند دشمن را نابود کنند.

 

سلیمانی با بیان اینکه امروز تروریسم اقتصادی، دنیا و جمهوری اسلامی را تهدید می‌کند، خاطرنشان کرد: خط مقدم و دفاع مقدس امروز ما مبارزه با فساد است که امیدواریم این موضوع نهادینه شود.

انتهای پیام/