استقرار موکب لنگرود در نجف اشرف
استقرار موکب لنگرود در نجف اشرف

فرماندار لنگرود از استفرار موکب لنگرود در نجف اشرف خبر داد و گفت: گروه پیشتاز جهت مهیا کردن امکانات اولیه ۹ مهر ماه در موکب مستقر می شوند.

به گزارش لنگرخبر، سیروس شفقی در جلسه ستاد هماهنگی و پشتیبانی اربعین حسینی در سالن اجتماعات فرمانداری لنگرود با بیان اینکه پیاده روی اربعین حسینی ، مانور قدرت، اتحاد و انسجام مسلمانان است، اظهار کرد: حماسه بزرگ اربعین حسینی زمینه ساز تغییر و تحولات بسیاری در دنیا به نفع مسلمانان جهان به ویژه شیعیان است.

وی با تاکید بر فعالیت کمیته های ۹ گانه ستاد اربعین حسینی در شهرستان گفت: کمیته فرهنگی و آموزشی، زیرساخت، امنیتی و انتظامی، اعزام، حمل و نقل، بهداشت و درمان، مشارکت های مردمی اسکان و تغذیه، امداد و نجات، اطلاع رسانی و مستندسازی، ۹ کمیته ستاد اربعین حسینی در شهرستان است.

فرماندار لنگرود با اشاره به توجه ویژه به این همایش بزرگ در جهان بیان کرد: کنگره عظیم اربعین حسینی، نماد وحدت و عزت دنیای اسلام است و ابعاد ناشناخته شخصیتی اباعبدالله الحسین(ع) باید به جامعه معرفی شود.

وی از استفرار موکب لنگرود در نجف اشرف خبر داد و افزود: گروه پیشتاز جهت مهیا کردن امکانات اولیه ۹ مهر ماه در موکب مستقر می شوند.

انتهای پیام/