مدیران برای رونق تولید و ایجاد اشتغال باید فعال‌تر باشند
مدیران برای رونق تولید و ایجاد اشتغال باید فعال‌تر باشند

فرماندار لنگرود با بیان اینکه برای رونق تولید و ایجاد اشتغال مدیران باید فعال‌تر باشند، گفت: مدیران باید در زمان دقیق در سر کار خود حضور داشته و پاسخگوی ارباب‌رجوعان جهت حل مشکلات باشد.

به گزارش لنگرخبر، سیروس شفقی پیش از ظهر امروز در جلسه شورای اداری در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان با بیان اینکه در این نشست باید از ظرفیت فکری و عملی همه مدیران استفاده شود، اظهار کرد: مدیران باید در جلسات از آمادگی قبلی بیشتری شرکت کنند تا در جلسات مشکلاتی حل شود.

وی با بیان اینکه برای رونق تولید و ایجاد اشتغال مدیران باید فعال‌تر باشند، گفت: مدیران باید در زمان دقیق در سر کار خود حضور داشته و پاسخگوی ارباب‌رجوعان جهت حل مشکلات باشد.

فرماندار شهرستان لنگرود با بیان اینکه این شهرستان دارای ظرفیت‌های بالایی است، افزود: مدیران باید بر اساس تلاش و مدیریت در عمل سنجیده شود و با ان شالله و ماشاالله مدیری سنجیده و انتخاب نمی‌شود.

نماینده عالی دولت در شهرستان لنگرود با بیان اینکه عزل و نصب مدیران بدون هماهنگی با فرماندار امکان‌پذیر نیست، افزود: اگر مدیری درست عمل کند و هدف‌گذاری مناسبی در برنامه‌های سازمانی خود داشته باشند نگرانی درباره تغییر از سوی اداره کل خود نداشته باشد.

فرماندار لنگرود با بیان اینکه مدیری موفق است که بتواند حق شهرستان را از مدیران فرادستی بگیرد، گفت: تنها تدبیر لازم برای انهار لایروبی است و توقع است این موضوع را آب منطقه‌ای پیگیر و انجام دهد.

وی با بیان اینکه شکایت دستگاه‌ها از یکدیگر ممنوع است، افزود: همه اختیارات در دست دستگاه‌ها مربوط به دولت است و مشکلات احتمالی در بین دستگاه‌ها در جلسات استانداری و بین مدیران مطرح و حل می‌شود.

انتهای پیام/