مکانی که برای راحتی اشخاص سیاسی و فرهنگی راه‌اندازی شده است
مکانی که برای راحتی اشخاص سیاسی و فرهنگی راه‌اندازی شده است

هدف کلی شکل‌گیری “اخبارداغ” این است که شخصیت‌های سیاسی و فرهنگی زمانی که وارد اینترنت می‌شوند تا سایت‌های خبری را چک کنند، چندین ساعت وقت، صرف پیدا کردن این سایت‌ها می‌کنند به همین خاطر در “اخبارداغ” نام سایت‌های معروف را قراردادیم تا دسترسی به خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری راحت شود.

به گزارش لنگرخبر، خبرخوان روشی ساده است که به شما این امکان را می‌دهد که به‌راحتی آخرین مطالب، اخبار، عکس و یا هر اطلاعات دیگر را دریافت کنید.

تکنولوژی RSS (فید) درواقع به‌منظور سهولت و سرعت‌بالا برای دسترسی به مطالب به وجود آمده و در حال حاضر پیشرفته‌ترین و آخرین روش برای مطالعه و دسترسی سریع به مطالب است. کافی است که آدرس آن را به نرم‌افزار خبرخوان خود اضافه کنید تا بتوانید به‌راحتی مطالب سایت‌ها را بخوانید.

پایگاه خبرخوان “اخبارداغ” در حوزه اخبار و اطلاع‌رسانی در راستای بازنشر «آخرین اخبار روز ایران و جهان» از معتبرترین منابع خبری فارسی‌زبان فعالیت می‌کند.

هم‌اکنون اگر اتفاقی در عرصه سیاست، ورزش، اقتصاد و سایر حوزه‌های خبری بیفتد با ورود به سایت «اخبارداغ» می‌توانید اخبار همه سایت‌های خبری را هم‌زمان رصد کنید.

هدف کلی شکل‌گیری “اخبارداغ” این است که شخصیت‌های سیاسی و فرهنگی زمانی که وارد اینترنت می‌شوند تا سایت‌های خبری را چک کنند به دلیل فراموش کردن نام خبرگزاری‌ها یا کمبود وقت، چندین ساعت وقت، صرف پیدا کردن این سایت‌ها می‌کنند به همین خاطر در سایت “اخبارداغ” نام سایت‌های معروف را قراردادیم تا دسترسی به خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری راحت شود.

در “اخبارداغ” قسمتی به نام «اخبار زنده» وجود دارد که اخبار بزرگ‌ترین خبرگزاری‌های ایران را بافاصله یک دقیقه منتشر می‌کند و هیچ خبری از قلم نمی‌افتد.

درآمدزایی “اخبارداغ” مثل سایر سایت‌های دیگر از طریق تبلیغات و رپرتاژ خبری است.

بهره‌گیری از متدولوژی‌ها و چارچوب‌های نوین توسعه نرم‌افزاری و استفاده از دانش‌ روز، سرعت و امنیت بالا و درعین‌حال کاربری آسان امر خبرخوانی اخبار را آسان و فراگیر نموده است.

علاقه‌مندان می‌تواند از طریق آدرس اینترنتی http://akhbaredagh.ir به وب‌سایت این خبرخوان هوشمند مراجعه کنند و همه خبرها را به‌صورت یکجا در “اخبارداغ” ببینید.

صاحبان سایت‌های خبری نیز می‌توانند برای اضافه کردن فید سایت خود در “اخبارداغ” از طریق شماره ۰۹۳۹۹۸۳۳۵۶۸ در ارتباط باشند.

انتهای پیام/