نیاز امروز کشور حضور جهادی در همه عرصه‌ها است
نیاز امروز کشور حضور جهادی در همه عرصه‌ها است

فرمانده قرارگاه نصرت در دوران دفاع مقدس با بیان اینکه نیاز امروز کشور حضور جوانان معتقد و انقلابی در عرصه‌های مختلف است، گفت: می‌توانیم فضاسازی را در انتخابات برای جوانان انقلابی بارأی درست ایجاد کنیم.

به گزارش لنگرخبر، عبدالفتاح اهوازیان شامگاه سه‌شنبه در مراسم یادواره شهدای مسجد امام رضا (ع) این شهر با بیان اینکه آخرین سنگر انقلاب یادواره‌های شهدا است که متعلق به مردم است، اظهار کرد: جوشش خون شهید باعث شده که امروز توانسته‌ایم در یادواره‌های شهدا شرکت کنیم و به یاد آنان باشیم.

وی با بیان اینکه امام حسین (ع) تا لحظه آخر به دنبال امربه‌معروف و نهی از منکر بود، افزود: برخی هنوز هم توفیق شرکت در یادواره‌های شهدا را ندارند و دلیل آن خوردن مال شبهه‌ناک و عدم اطاعت از خدا است.

فرمانده قرارگاه نصرت در دوران دفاع مقدس با بیان اینکه در روزهای اول جنگ با تفنگ بادی و سلاح‌های دستی با تانک‌های دشمن مبارزه می‌کردیم، گفت: رزمندگان در دوران دفاع مقدس خود را مأمور به تکلیف می‌دانستند نه مأمور به نتیجه و هیچ علقه دنیایی نداشتند.

اهوازیان با بیان اینکه بعد از چهار دهه از عمر انقلاب برخی به دنبال حذف کلمه شهید در جامعه هستند، خاطرنشان کرد: شهید مثل خورشید در جامعه تلالو می‌کند و همه اثر این شهدا در جامعه را می‌دانند و برای این با نقشه‌های مختلف به دنبال فراموشی آن هستند.

وی برخی بعد از دوران جنگ از شهدا و ایثارگران فاصله گرفته و تربیت‌شدگان غرب را وارد عرصه‌های مدیریتی کردند، گفت: مشکل امروز کشور فاصله گرفتن از روحیه جهادی دوران دفاع مقدس و دل دادن به غرب و اروپا است.

فرمانده قرارگاه نصرت در دوران دفاع مقدس با بیان اینکه امروز برخی بین مدیران خوب نفوذ کرده و کارهای خوب آنان را تخریب می‌کنند، تصریح کرد: نیاز امروز کشور حضور جوانان معتقد و انقلابی در عرصه‌های مختلف است و می‌توانیم فضاسازی را در انتخابات برای جوانان انقلابی بارأی درست ایجاد کنیم.

اهوازیان با بیان اینکه احزاب برادری را در جامعه بر هم زدند، افزود: در دوران دفاع مقدس شایسته‌سالاری بود ولی امروز احزاب شایسته‌سالاری را سر بریدند و برخی احزاب نیز در انتخابات با پول، لیست می‌بندند.

وی با بیان اینکه امروز در انتخابات نباید فریب شعارهای ساده را خورد، گفت: امروز تاریخ‌مصرف برخی از سیاسیون به پایان رسیده و در حال دست‌وپا زدن هستند و صرفاً به دنبال منافع خود هستند و با انقلاب کاری ندارند.

انتهای پیام/