فضای مجازی راهزن فکری دانش‌آموزان و جوانان کشور است
فضای مجازی راهزن فکری دانش‌آموزان و جوانان کشور است

امام‌جمعه لنگرود با بیان اینکه امروز فضای مجازی راهزن فکری دانش‌آموزان و جوانان کشور است، گفت: جوانی که ساعت‌ها فکر خود را مشغول فضای مجازی می‌کند از فضای حقیقی دور خواهد بود.

به گزارش لنگرخبر، حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید جواد سلیمانی امروز در جمع راهپیمایان لنگرود با بیان اینکه دانش‌آموزان امروز مانند دانش‌آموزان چهل سال پیش‌، سینه‌های خود را مقابل استکبار و در دفاع از انقلاب سپر کردند، اظهار کرد: آرمان دانش‌آموزان امروز آرمان دانش آموران دهه ۶۰ است و بر عهد خود استوارتر از گذشته هستند.

وی با بیان اینکه جواب ۶۰ دانش‌آموز استکبارستیز در سال ۵۷، گلوله‌های رژیم شاه بود، گفت: رژیم شاه با کشتن دانش‌آموزان به دنبال سرکوب انقلاب بود ولی مردم و دیگر دانش آموران در حمایت از دانش‌آموزان شهید وارد میدان شدند و رژیم شاه را از کشور بیرون کردند.

امام‌جمعه لنگرود با بیان اینکه انقلاب با آرمان خون شهدا است که محکم به راه خود ادامه می‌دهد، تصریح کرد: هر جا که از شهدا و آرمان‌های انقلاب فاصله گرفتیم ضربه خوردیم ولی هر جا متکی به آرمان‌های انقلاب بودیم پیشرفت کردیم که پیشرفت در زمینه‌های هسته‌ای و نانو و فناوری ازجمله آن‌ها است.

سلیمانی با بیان اینکه انقلاب به دلیل ایستادگی مقابل استکبار فناناپذیر است، گفت: امروز دانش‌آموزان پشتوانه انقلاب هستند و باید اهداف و آرمان‌های انقلاب را در کلاس‌های درس به‌صورت تخصصی تدریس کرد.

وی با اذعان به اینکه امروز دشمن همان دشمن اوایل انقلاب است و به دنبال جبران خسارت‌های خود است، بیان کرد: سرمایه‌گذاری دشمن برای ضربه به انقلاب بر روی دانش‌آموزان امروز کشور است‌ که برای به دست آوردن آن از همه روش‌های استفاده می‌کند.

امام‌جمعه لنگرود با بیان اینکه امروز فضای مجازی راهزن فکری دانش‌آموزان و جوانان کشور است، افزود: جوانی که ساعت‌ها فکر خود را مشغول فضای مجازی می‌کند از فضای حقیقی دور خواهد بود و باید علاوه بر توجه دانش‌آموز به موضوعات حقیقی، اولیا نیز باید متوجه فرزندان خود باشند.

انتهای پیام/