شورا و شهرداری از مشورت با مردم غافل نشود
شورا و شهرداری از مشورت با مردم غافل نشود

نماینده مردم لنگرود در مجلس با بیان اینکه شورا و شهرداری باید چتر خدمت خود را به‌گونه‌ای باز کند که همه مردم را در بر بگیرد، گفت: شورا و شهرداری مشورت با مردم را در انجام کارهای عمرانی و خدماتی در نظر بگیرد و از آن غافل نشود.

به گزارش لنگرخبر، مهرداد لاهوتی ظهر روز پنج شنبه در مراسم تودیع و معارفه شهردار کومله در سالن گردان حمزه این شهر با بیان اینکه شهرداری یک‌نهاد عمومی غیردولتی است که سهام‌داران این نهاد مردم هستند، اظهار کرد: مردم بازوی اصلی هر شهری هستند و همه مردم باید بعد از تشکیل شهرداری، زیر سایه شهرداری باشند و هیچ جریان و حزبی نباید در انجام امور کار اثرگذار باشد.

وی با بیان اینکه شورا و شهرداری باید چتر خدمت خود را به‌گونه‌ای باز کند که همه مردم را در بر بگیرد، گفت: شورا و شهرداری مشورت با مردم را در انجام کارهای عمرانی و خدماتی در نظر بگیرد و از آن غافل نشود.

نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در انتخابات شهرداران دخالت نمی‌کنم و اعضا شورا می‌توانند شهادت دهند، افزود: باید شهردار و اعضا شورا از استعداد و ظرفیت مسؤولین شهرستانی نیز برای پیشبرد اهداف و توسعه شهری به نفع مردم شهر استفاده کند.

عضو مجمع نمایندگان گیلان با بیان اینکه بیمارستان تأمین اجتماعی بااعتبار ۱۲۰ میلیارد تومان در کومله در حال احداث است، خاطرنشان کرد: برای احداث و ثبت این بیمارستان در کومله تلاش شد و در این نابسامانی پولی دولت مکلف به ساخت آن در این شهر شد که بهره آن را مردم خواهند برد.

لاهوتی با بیان اینکه بازار شهر کومله درگذشته سنگ‌فرش بود، گفت: می‌توان با سنگ‌فرش کردن مجدد این بازار را به هویت سابق خود برگرداند و نمای ظاهری زشت فعلی به نمایی زیبا تبدیل شود.

انتهای پیام/