مدیریت شهری امانتی است که مردم در اختیار مسؤولین قرار می‌دهند
مدیریت شهری امانتی است که مردم در اختیار مسؤولین قرار می‌دهند

فرماندار لنگرود با بیان اینکه مدیریت شهری امانتی است که مردم در اختیار مسؤولین قرار می‌دهند، گفت: شهروندان به‌عنوان ولی‌نعمتان، انجمن‌ها و دولت سه ضلع مهمی هستند که در صورت یکپارچگی شاهد شهری آباد خواهیم بود.

به گزارش لنگرخبر، سیروس شفقی ظهر روز پنج شنبه در مراسم تودیع و معارفه شهردار کومله در سالن گردان حمزه این شهر با بیان اینکه با بیان اینکه شهرداری کومله یکی از قدیمی‌ترین شهرداری‌های استان است، اظهار کرد: شهروندان به‌عنوان ولی‌نعمتان، انجمن‌ها و دولت سه ضلع مهمی هستند که در صورت یکپارچگی شاهد شهری آباد خواهیم بود.

وی با بیان اینکه مدیریت شهری امانتی است که مردم در اختیار مسؤولین قرار می‌دهند، گفت: خیلی از شهرداری‌ها توان پرداخت حق‌وحقوق پرسنل و کارهای زیاد عمرانی و خدماتی را ندارند و دولت سعی می‌کند با تأمین اعتبار، کمک‌حال شهرداری‌ها باشد.

فرماندار لنگرود با بیان اینکه بدهکاری، بیمه کارکنان و تأمین اجتماعی از چالش‌های امروز شهرداری کومله و دیگر شهرها است، افزود: هر شهرداری که بتواند با مردم هماهنگ باشد و خواسته‌ها را برآورده کند طبیعتاً می‌تواند در حال خود و توسعه شهری نیز در کنار اعضای شورا موفق باشد.

 

شهردار عدالت را در همه سطح شهر در نظر بگیرد

امام‌جمعه کومله نیز همدلی و هم‌افزایی و تعامل از ارکان مهم مدیریت شهری است، اظهار کرد: شهردار باید تلاش کند تا عدالت در انجام کارهای عمرانی و خدماتی را در تمام نقاط مهم شهر مدنظر قرار دهد.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین علیرضا محیطی با بیان اینکه هیچ‌کس در این کشور از نظارت شدن مستثنا نیست، گفت: شهردار خود می‌تواند بر کارهای زیادی نظارت کند ولی خود نیز توسط اعضای شورای شهر به‌عنوان نمایندگان مردم نظارت می‌شود.

انتهای پیام/