باید اعتماد شهروندان به شهرداری و شورای شهر را جلب کنیم
باید اعتماد شهروندان به شهرداری و شورای شهر را جلب کنیم

شهردار کومله با بیان اینکه در مرحله باید ازنظر روانی اعتماد شهروندان به شهرداری و شورای شهر را جلب کنیم، گفت: انجام کارهای عمرانی و خدماتی توسط شهرداری بدون کمک و همیاری مردم محقق نمی‌شود و از مردم درخواست همکاری رادارم.

به گزارش لنگرخبر، منوچهر مهدی پور ظهر روز پنج شنبه در مراسم تودیع و معارفه شهردار کومله در سالن گردان حمزه این شهر با بیان اینکه با بیان اینکه به دنبال پست و مقام نیستم و برای خدمت آمده‌ام، اظهار کرد: تمام تلاش خود را برای اینکه شهر کومله را به جایگاه شایسته خود برسد به کار می‌گیرم.

وی با بیان اینکه از اختلاف بیزارم و از آن دوری می‌کنم، گفت: تلاش برای توسعه شهری با همکاری اعضای شورای شهر و مردم شهر کومله قابل تحقق است و دست یاری را به‌سوی مردم دراز می‌کنم.

شهردار کومله با بیان اینکه در مرحله باید ازنظر روانی اعتماد شهروندان به شهرداری و شورای شهر را جلب کنیم، افزود: انجام کارهای عمرانی و خدماتی توسط شهرداری بدون کمک و همیاری مردم محقق نمی‌شود و از مردم درخواست همکاری رادارم.

به گزارش لنگرخبر، منوچهر مهدی پور با حکم استاندار گیلان به‌عنوان شهردار شهر کومله منصوب و معارفه شد، پیش‌ازاین ولی فخری شهردار کومله بود.

 

انتهای پیام/