بازگشت ۳۶۰ واحد نیمه فعال و راکد به چرخه تولید در گیلان
بازگشت ۳۶۰ واحد نیمه فعال و راکد به چرخه تولید در گیلان

استاندار گیلان با اشاره به بازگشت ۳۶۰ واحد تولیدی نیمه فعال و راکد به چرخه تولید استان گیلان گفت: همه مسؤولین استان گیلان در راستای افزایش قدرت اقتصادی جامعه کارگری و رفع موانع تولید تلاش می‌کنند.

به گزارش لنگرخبر، ارسلان زارع امروز در گردهمایی سالانه دبیران و هیئت‌های اجرایی خانه کارگر کشور در خانه کارگر چمخاله با بیان اینکه جامعه کارگری نقش مهمی در تولید، توسعه استان گیلان و کشور دارد، اظهار کرد: نمی‌توانیم از نقش مهم جامعه کارگری و استفاده از این ظرفیت در آبادانی کشور فراموش منکر و غافل شویم.

وی با بیان اینکه فعالیت‌های جامعه کارگری بر تمام ارکان جامعه به‌ویژه تولید و اقتصاد تأثیرگذار است، گفت: در استان گیلان برای حمایت از این قشر و همچنین بررسی مشکلات واحدهای تولید جلسات رفع موانع به‌صورت مستمر برگزار می‌شود.

استاندار گیلان با اشاره به بازگشت ۳۶۰ واحد تولیدی نیمه فعال و راکد به چرخه تولید استان گیلان بیان کرد: همه مسؤولین استان گیلان در راستای افزایش قدرت اقتصادی جامعه کارگری و رفع موانع تولید تلاش می‌کنند.

زارع جامعه کارگری را ثروت ملی و مهم‌ترین سرمایه اجتماعی هر جامعه‌ای دانست و افزود: با تقویت این حوزه و حل مشکلات واحدهای تولید شاهد کاهش نرخ بیکاری خواهیم بود.

نماینده عالی دولت در گیلان با اشاره به اینکه رونق اقتصادی در گرو تداوم تولید و فعالیت های جامعه کارگری است، گفت: ایجاد خلل در این بخش، بر تمامی ارکان جامعه تاثیر می گذارد و بر این مبنا همه باید برای تحکیم این زنجیره همت گمارند.

 

انتهای پیام/