مسؤول منتظر امام زمان باید به‌جای شعار، عمل‌گرا باشد
مسؤول منتظر امام زمان باید به‌جای شعار، عمل‌گرا باشد

رئیس سابق اداره اوقاف و امور خیریه لنگرود با تأکید بر اینکه یک مسؤول منتظر باید به‌جای شعار، عمل‌گرا باشد، گفت: اگر مدیری خوب عمل کرد و رضایت مردم را حاصل داشت قطعاً امام زمان نیز راضی خواهند بود.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین مهدی بازدار امروز در گفت‌وگو با خبرنگار لنگرخبر با بیان اینکه بهترین و مهم‌ترین وظیفه همه انسان‌ها در عصر غیبت خودسازی است، اظهار کرد: خودسازی فقط مربوط به مردم عام جامعه نمی‌شود و مسؤولین و خواص نیز باید به تقوا و خودسازی بپردازند.

وی با بیان اینکه مدیری را می‌توان انقلابی و منتظر امام زمان دانست که برای مردم و از بین رفتن مشکلات جامعه جهادی عمل کند، گفت: مدیری که ادعای انقلابی دارد ولی برای مردم کار جهادی نمی‌کند را نمی‌توان منتظر و انقلابی دانست و باید این شاخصه را در عمل نشان دهد.

رئیس سابق اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان لنگرود با بیان اینکه اگر مدیری قدرت انجام کاری را ندارد باید صادقانه به مردم بگوید، افزود: نخستین هدف مسؤولین باید جلب رضایت خدا و امام عصر از طریق خدمت صادقانه به مردم باشد و رفتار آن مسؤول نباید به‌گونه‌ای باشد که دیگران آن رفتار را به حکومت نسبت دهند.

بازدار با تأکید بر اینکه یک مسؤول منتظر باید به‌جای شعار، عمل‌گرا باشد، تصریح کرد: مشهور است که نامه عمل انسان‌ها به دست امام زمان می‌رسد و اگر مدیری خوب عمل کرد و رضایت مردم را حاصل داشت قطعاً امام زمان نیز راضی خواهند بود.

وی با اذعان به اینکه مسؤولین وظیفه‌دارند در عصر غیبت گوش‌به‌فرمان ولی‌فقیه باشند، گفت: حرافی صرف توسط برخی مسؤولین برای مردم جامعه فایده نداشته و مدیران باید به توصیه‌های ولی‌فقیه به‌عنوان نائب امام زمان توجه کنند تا مردم در آرامش باشند.

انتهای پیام/