بعضی از سیاست‌گذاری‌های مسؤولین ناپخته است/درخواست از مسؤولین برای جلوگیری از ایجاد دوگانگی در کشور
بعضی از سیاست‌گذاری‌های مسؤولین ناپخته است/درخواست از مسؤولین برای جلوگیری از ایجاد دوگانگی در کشور

امام‌جمعه لنگرود با اذعان به اینکه بعضی از سیاست‌گذاری‌های مسؤولین ناپخته است، گفت: بعضی از سیاست‌گذاری‌های مسؤولین زخمی عمیق بر پیکره مردم گذاشته و دشمن با استفاده از این زخم به دنبال ایجاد اغتشاش بر کشور است.

به گزارش لنگرخبر حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید جواد سلیمانی ظهر امروز در آئین عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته این شهرستان با بیان اینکه اتفاقات آبان ۹۸ یک توطئه سنگین علیه ملت ایران بود، اظهار کرد: بعد از گرانی بنزین عده‌ای سوءاستفاده و آشوب گر با حمایت کشورهای خارجه به دنبال ایجاد ناامنی در کشور بودند که بصیرت مقام معظم رهبری و مردم، خیلی زود این فتنه خاتمه پیدا کرد.

وی با اشاره به میزان خسارت واردشده به کشور در اثر اغتشاشات اخیر در کشور گفت: دشمن به دنبال انتقام‌گیری از انقلاب به علت شکست‌های اخیر در خاورمیانه بود و این اتفاق بهترین فرصت برای عملی کردن برنامه‌هایشان بود، به همین دلیل با تزریق مالی بسیار زیاد، سعی در ایجاد آشوب داشتند و حتی بانک و مراکز عمومی را آتش زدند که مردم با حضور خودپاسخی محکم به این اتفاقات دادند.

امام‌جمعه لنگرود با اذعان به اینکه بعضی از سیاست‌گذاری‌های مسؤولین ناپخته است، تصریح کرد: دشمن مانند مگس بوده و بر روی زخم انسان می‌نشیند و بعضی از سیاست‌گذاری‌های مسؤولین زخمی عمیق بر پیکره مردم گذاشته و دشمن با استفاده از این زخم به دنبال ایجاد اغتشاش بر کشور است لذا نباید اجازه داد فتنه جویان از این زخم‌ها استفاده کنند.

سلیمانی با درخواست از مسؤولین برای جلوگیری از ایجاد دوگانگی در کشور بیان کرد: مردم به‌نظام و‌ مسؤولین علاقه‌مند بوده و تا پای جان خود، از این نظام حمایت می‌کنند ولی انتظار دارند کسانی بارأی آنان، پای‌کار آمدند دروغ‌گویی و ایجاد دوگانگی را کنار گذاشته و از بازی‌های حزبی دوری کنند و تنها هدفشان کمک جهادی به مردم در این شرایط کشور باشد‌.

وی با تأکید بر لزوم نظارت دقیق مجلس بر عملکرد دولت افزود: گرانی بنزین ممکن است موجب گرانی کالا شود لذا دستگاه‌های نظارتی به‌مانند مجلس باید نظارت خود را بیشتر کرده و با مسؤولین که نمی‌تواند قیمت کالا را کنترل کند برخورد و حتی او را استیضاح کنند.

امام‌جمعه لنگرود با بیان اینکه باید در مساجد، جوانان را با آرمان‌های انقلاب اسلامی آشنا کرد، گفت: باید دید سهم من امام‌جمعه در اتفاقات اخیر چقدر است زیرا هنوز جوانان از ما سؤال می‌کنند که چرا اتفاقات مربوط به اعتراضات به قیمت بنزین باعث ایجاد آشوب در کشور شده است.

سلیمانی با اشاره به اهمیت انتخابات جاری در گام دوم انقلاب اسلامی بیان کرد: نماینده‌ای که اموال خود را شفاف اعلام کند و از تخریب رقبا دوری کند قطعاً در انتخابات آینده موفق می‌شود زیرا نقش انتخابات این دوره مجلس در گام دوم بسیار حائز اهمیت است به همین دلیل از مردم درخواست دارم در انتخاب خود بسیار دقت کنند.

وی با اذعان به اینکه تنها نهاد تغییر امام‌جمعه، شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه است، خاطرنشان کرد: شرایط خاصی در لاهیجان حاکم بود و علیرغم موفقیت بنده در لنگرود، تصمیم این شورا انتخاب بنده به‌عنوان امام‌جمعه لاهیجان بود که امیدوارم در این سنگر موفق شوم.

امام‌جمعه لنگرود یکی از مهم‌ترین مشکلات شهرستان لنگرود را شهرک‌های صنعتی دانست و گفت: در تریبون نماز جمعه همواره سعی کردیم مطالبه گری داشته و مشکلات مردم و لنگرود را بیان کنم که یکی از مهم‌ترین مشکلات این شهر که بارها در نماز جمعه اعلام کردم شهرک صنعتی است که امیدوارم به‌زودی این مشکل رفع شود.

انتهای پیام/