حل مشکلات اقتصادی کشور منوط به ایجاد زیرساخت و بهره‌برداری از ظرفیت‌ها است
حل مشکلات اقتصادی کشور منوط به ایجاد زیرساخت و بهره‌برداری از ظرفیت‌ها است

داوطلب یازدهمین دوره انتخابات مجلس در لنگرود مهم‌ترین محور برنامه‌های خود را در حوزه اقتصاد اعلام کرد و گفت: امروز کشور دچار معضلات اقتصادی است که برای رفع بخشی از این معضلات باید به ایجاد زیرساخت‌ها و بهره‌برداری از مزیت‌ها و ظرفیت‌های بزرگ کشاورزی با توجه به اینکه در قانون مصوب، استان گیلان به‌عنوان استان کشاورزی محسوب شده اقدام نمود.

به گزارش لنگرخبر، پرویز محمد نژاد نخستین داوطلب یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی است که در ساعات آغازین نام‌نویسی به‌اتفاق جمعی از فرهیختگان و بزرگان کلیه مناطق شهرستان لنگرود با حضور در فرمانداری لنگرود پا به عرصه انتخابات گذاشت.

محمدنژاد در گفت‌وگو با لنگرخبر ضمن ابراز خرسندی از ورود به عرصه انتخابات اظهار کرد: انگیزه اصلی بنده از ورود به این عرصه مهم و گسترده، پاسداشت و حفظ ارزش‌های اسلامی ملت بزرگ ایران در انقلاب و بهره‌گیری از تمامی ظرفیت‌های موجود در ترویج ارزش‌ها و ارتقا شاخص‌های رشد و توسعه در جهت رفاه اجتماعی است.

داوطلب یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در شهرستان لنگرود با تأکید بر اینکه ورود به عرصه انتخابات از نگاه، ملی و دینی و مذهبی حائز اهمیت است، افزود: تلفیق این دو نگاه این نتیجه را در بر خواهد داشت که حضور در عرصه انتخابات یک تکلیف است.

وی مهم‌ترین محور برنامه‌های خود را در حوزه اقتصاد اعلام کرد و گفت: امروز کشور دچار معضلات اقتصادی است که برای رفع بخشی از این معضلات باید به ایجاد زیرساخت‌ها و بهره‌برداری از مزیت‌ها و ظرفیت‌های بزرگ کشاورزی با توجه به اینکه در قانون مصوب، استان گیلان به‌عنوان استان کشاورزی محسوب شده اقدام نمود.

محمدنژاد با بیان اینکه کشاورزی سومین فعالیت گسترده اقتصادی در دنیا محسوب می‌شود، تصریح کرد: متأسفانه عدم دانش و آگاهی و عدم توجه به این حوزه مهم و غفلت از منابع عظیم در اختیار، موجب شده که از ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های وسیع و بزرگ این حوزه غافل شده و بدون بهره باشیم و حلال این مشکلات، منابع انسانی به‌عنوان مدیران و عاملین عاقل به عمل خواهند بود.

داوطلب یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در شهرستان لنگرود، احداث خطوط و راه‌های ترانزیتی و بزرگ ارتباطی، بنگاه‌ها و شرکت‌های تولید محور، استفاده از مدیریت‌های دانا، کار بلد و پاکدست بر محور شرکت‌های دانش‌بنیان را از دیگر رئوس برنامه‌های خود عنوان کرد.

وی انتخابات را در یک جمله خلاصه کرد و گفت: انتخابات قانون‌مداری، انسجام ملی در پاسداشت از ارزش‌های نظام اسلامی و بهره‌گیری از آن‌ها در بعد شاخص‌های توسعه و رشد در جهت ایجاد رفاه اجتماعی است.

انتهای پیام/