انگیزه اصلی‌ام از ورود به عرصه انتخابات اصلاح سیاست و قوانین است
انگیزه اصلی‌ام از ورود به عرصه انتخابات اصلاح سیاست و قوانین است

داوطلب یازدهمین دوره انتخابات مجلس در لنگرود، انگیزه اصلی خود را از ورود به عرصه انتخابات، اقتدار کشور، اصلاح سیاست و اصلاح قوانین عنوان کرد.

به گزارش لنگرخبر، علی‌اصغر حجامی ازجمله داوطلبین یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در لنگرود است که در نخستین روز نام‌نویسی از کاندیداها، با حضور در فرمانداری لنگرود برای ورود به عرصه انتخابات ثبت‌نام کرد.

حجامی در گفت‌وگو با لنگرخبر با بیان اینکه بااقتدار تمام، جهت ثبات عرصه سیاسی، اقتصادی و اجتماعی در عرصه انتخابات و هر آنچه تکلیف است بدان عمل می‌کنم، اظهار کرد: به فرموده رهبری، جوانان باید در عرصه سیاسی حضور پیدا کنند و امروز با توجه به وضعیت حساس کشور از بعد سیاسی، اجتماعی و اقتصادی علی رقم همه تحریم‌های ظالمانه دشمن، این تکلیف احساس می‌شود.

 

داوطلب یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در لنگرود، انگیزه اصلی خود از ورود به عرصه انتخابات را اقتدار کشور، اصلاح سیاست و اصلاح قوانین عنوان کرد و گفت: امروز با توجه به وضعیت کشور نیاز است در مجلس اصلاحاتی انجام شود و هر آنچه در بضاعت و توانم باشد در این زمینه تلاش خواهم کرد.

 

وی با تأکید بر اینکه تعهد و قول بی‌مورد مشکلی را حل نخواهد کرد، افزود: همه ملت جزو خواص جامعه محسوب می‌شوند و شهروندان امروز باید در عرصه سیاسی برای اقتدار ملی حضور پرشور داشته باشند.

 

داوطلب یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در لنگرود، انتخابات را عرصه ظهور و بروز وحدت، عقلانیت و شعور ملی مردم دانست.

 

انتهای پیام/