برای دفاع از حق‌وحقوق ملت و شهروندان لنگرودی وارد عرصه شدم
برای دفاع از حق‌وحقوق ملت و شهروندان لنگرودی وارد عرصه شدم

داوطلب یازدهمین دوره انتخابات مجلس در لنگرود با بیان اینکه برای دفاع از حق‌وحقوق ملت و شهروندان لنگرود وارد عرصه انتخابات شدم، گفت: در صورت نماینده شدن مشکلات شهرستان را حل کرده و شرایط ایجاد اشتغال برای جوانان لنگرود را فراهم می‌کنم.

به گزارش لنگرخبر، محمداسماعیل احمدی سلوش ازجمله داوطلبین یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در لنگرود است که در نخستین روز نام‌نویسی از کاندیداها، با حضور در فرمانداری لنگرود برای ورود به عرصه انتخابات ثبت‌نام کرد.

محمداسماعیل احمدی سلوش در گفت‌وگو با لنگرخبر با بیان اینکه برای دفاع از حق‌وحقوق ملت و شهروندان لنگرود وارد عرصه انتخابات شدم، اظهار کرد: شهدا و امام شهدا کار حسینی کردند و رفتند و وظیفه امروز ما این است که زینبی کارکنیم.

داوطلب یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در شهرستان لنگرود با بیان اینکه وظیفه همه ما امربه‌معروف و نهی از منکر است، گفت: به دیگران اعتماد کردیم و خیانت دیدیم و به همه همین دلیل کاندیدا شدم.

وی با بیان اینکه در دوره‌هایی که وارد عرصه انتخابات شدم وامدار کسی نبوده و نیستم، افزود: نماینده باید در تمام امور در خدمت مردم باشد و فقط خود و خانواده خود را نبیند بلکه همه را به یک‌چشم در نظر بگیرد.

احمدی سلوش با بیان اینکه برای گرفتن حق‌وحقوق خود از یکدیگر متفرق هستیم، تصریح کرد: متأسفانه شهرمان در زیر چکمه‌های بیگانگان خودفروخته خرید آرا، له‌شده و برخی ثروتمندان و جناح‌های چپ و راست نااهل از شهر و استان دیگری به این شهر آمدند.

داوطلب یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در شهرستان لنگرود با بیان اینکه رهبری به انتخاب نماینده شجاع تأکید کرده‌اند، گفت: در صورت نماینده شدن مشکلات شهرستان را حل کرده و شرایط ایجاد اشتغال برای جوانان لنگرود را فراهم می‌کنم.

انتهای پیام/