گزارش شفاهی ضرب و شتم مرد لنگرودی توسط رئیس یک اداره به فرمانداری ارجاع شد
گزارش شفاهی ضرب و شتم مرد لنگرودی توسط رئیس یک اداره به فرمانداری ارجاع شد

یک منبع آگاه محلی با تشکر از فرماندار لنگرود گفت: گزارش شفاهی ضرب و شتم مرد لنگرودی توسط رئیس یکی از ادارات به فرمانداری ارجاع شده است.

یک منبع آگاه محلی در گفت‌وگو با لنگرخبر با تشکر از سیروس شفقی فرماندار لنگرود اظهار کرد: از واکنش و پیگیری‌های به‌موقع فرمانداری در راستای استیفای حقوق عمومی و تکریم ارباب‌رجوع و پیگیری این موضوع تشکر می‌کنم.

وی با بیان اینکه گزارش شفاهی ضرب و شتم مرد لنگرودی توسط رئیس یکی از ادارات به فرمانداری ارجاع شده است، گفت: از فرمانداری درخواست می‌شود با بررسی این موضوع از تکرار چنین اتفاق‌های ناخوشایندی جلوگیری کند.

به گزارش لنگرخبر، شنیده‌شده رئیس یکی از ادارات شهرستان لنگرود یکی از ارباب‌رجوعان اداره خود را با ضرب و شتم همراهی کرده است.

ارباب‌رجوع که برای کار و پیگیری امورات به رئیس اداره مراجعه کرده بود با پذیرایی رئیس این اداره با کتک‌کاری مواجه شد و از رئیس این اداره که خود فردی فرهنگی است توقع چنین کاری نمی‌رفت.

فرمانداری لنگرود نیز در واکنش به این خبر گفت: در این راستا روابط عمومی فرمانداری لنگرود، تکریم ارباب‌رجوع را که از مهم‌ترین اولویت‌های فرمانداری شهرستان می‌داند و پیگیری‌های بعدی نیز در این زمینه معمول می‌دارد.

لازم به ذکر است، تکریم ارباب‌رجوع حقیقتی است که نباید از آن غافل شد و مدیران دستگاه‌های اجرایی در صورت رعایت نکردن حقوق ارباب‌رجوع در ادارات و برخورد نامناسب مطابق قوانین برخورد جدی می‌شود.

انتهای پیام/