گمانه‌زنی برای حضور داوطلب ادوارِ گذشته مجلس در لنگرود!
گمانه‌زنی برای حضور داوطلب ادوارِ گذشته مجلس در لنگرود!

علی‌رغم اینکه سه روز از زمان ثبت‌نام کاندیداهای مجلس گذشته گمانه‌زنی برای حضور داوطلب ادوارِ گذشته مجلس در لنگرود به گوش می‌رسد.

به گزارش لنگرخبر، سه روز از زمان ثبت‌نام کاندیداهای مجلس یازدهم در لنگرود گذشته و در این مدت پرویز محمدنژاد، علی‌اصغر حجامی، محمد اسماعیل احمدی سلوش، حمید رمضان پور دریاسری، نصرت نادم و پژمان فهیمی فام ۶ داوطلبی بودند که برای شرکت در انتخابات ثبت‌نام کرده‌اند.

علی‌رغم فرصت محدود برای ثبت‌نام کاندیدها و بعد از گذشت سه روز فقط ۶ نفر ثبت‌نام کرده‌اند و به نظر می‌رسد کاندیداها زمان ثبت‌نام خود را به‌روزهای واپسین زمان ثبت‌نام موکول کرده‌اند.

طی چند روز اخیر گمانه‌زنی‌ها حاکی از حضور یوسف مهموم سالکویه برای شرکت در مجلس یازدهم در لنگرود است که در ادوارِ گذشته کاندیدای انتخابات مجلس در حوزه انتخابیه لنگرود نیز شده بود ولی تاکنون موفق به تصاحب کرسی مجلس نشده است.

وی کارشناس ارشد جغرافیای برنامه‌ریزی محیطی، جانباز و ایثارگر است که در دوره‌های ششم، هفتم و هشتم انتخابات مجلس در لنگرود شرکت کرده بود که در دورهای مذکور بین ۱۷ نفر از کاندیداهای محترم نفر دوم تا چهارم را در لیست حوزه انتخابیه لنگرود به خود اختصاص داده بود.

فرماندهی و مدیریت ارشد در وزارت دفاع، مسؤولیت‌های اجرایی و مدیریتی در ستاد فرماندهی معظم کل قوا، مدیرکل بازرسی تعزیرات حکومتی ویژه آرد ونان، جانشین فرمانده حفاظت بنیاد جانبازان و مستضعفان کشور و در مقطعی از زمان معاون اجرایی بنیاد تعاون زندانیان کشور ازجمله سوابق اجرایی مهموم است.

باید منتظر ماند با توجه به گذشت سه روز از ثبت‌نام آیا مهموم برای شرکت در عرصه انتخابات مجلس یازدهم پای به میان می‌گذارد یا خیر!

انتهای پیام/