توزیع عادلانه خدمات و امکانات و مبارزه جدی و عملی با فساد/لنگرود شهر نمونه اقتصاد مقاومتی می‌شود
توزیع عادلانه خدمات و امکانات و مبارزه جدی و عملی با فساد/لنگرود شهر نمونه اقتصاد مقاومتی می‌شود

داوطلب یازدهمین دوره انتخابات مجلس در لنگرود با بیان اینکه توزیع عادلانه خدمات و جلوگیری از رانت و فساد موجب رشد جامعه می‌شود‌، گفت: در فرصت مناسب دلائل ایجاد رانت و فساد و راه‌های جلوگیری از آن‌ها را بیان خواهم کرد.

به گزارش لنگرخبر، در پنجمین روز از نام‌نویسی داوطلبان یازدهمین دوره انتخابات مجلس در مرکز حوزه انتخابیه لنگرود، ”علی علی نژاد ” دانشجوی سال آخر دوره دکتری تخصصی رشته حقوق کیفری و جرم‌شناسی با حضور در محل فرمانداری لنگرود ثبت‌نام کرد.

 

دکتر علی علی نژاد در گفت وگو با لنگرخبر با بیان اینکه خدا را شاکرم که انتخابات فرصتی را به وجود آورد تا در کنار مردم، با مردم از مسؤولین اجرایی پرسشگری داشته باشیم، اظهار کرد: مهم‌ترین دغدغه امروز مردم دغدغه معیشت است که با مطالبه گری از مسؤولین باید پیگیر حق‌وحقوق مردم بود.

 

داوطلب یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در شهرستان لنگرود با بیان اینکه توزیع عادلانه خدمات و جلوگیری از رانت و فساد موجب رشد جامعه می‌شود‌، گفت: در فرصت مناسب دلائل ایجاد رانت و فساد و راه‌های جلوگیری از آن‌ها را بیان خواهم کرد.

 

وی با بیان اینکه همه وظیفه‌داریم در انتخابات حضوری گسترده داشته باشیم، افزود: رای هر شهروند در سرنوشت جامعه تأثیرگذار است و همه را برای حضوری پرشکوه و آگاهانه در انتخابات دعوت می‌کنم.

 

مدرس دانشگاه‌های پیام نور شرق گیلان با بیان اینکه شعار خود را در انتخابات “لنگرود شهرستان نمونه اقتصادی مقاومتی ” اعلام کرد و گفت: لنگرود دارای محصولات استراتژیکی مانند برنج، چای، ابریشم و مرکبات و وجود نعمت دریا و کوه است که همه این ها پتانسیل‌های بالایی است که از آن در راستای اقتصاد مقاومتی و رونق تولید می توان استفاده کرد.

 

گفتنی است، دکتر علی علی نژاد، دانشجوی سال آخر دوره دکتری تخصصی رشته حقوق کیفری و جرم‌شناسی، بالغ‌بر ۱۵ سال کارحقوقی و قضایی در دادگستری لنگرود، کارمند دادگستری، مدرس دانشگاه پیام نور شرق گیلان از سال ۹۳، نماینده دادگستری در امور خانواده اداره بهداشت و درمان لنگرود، عضو سازمان بسیج حقوقدانان گیلان از جمله سوابق اجرایی دکتر علی نژاد است.

انتهای پیام/