خدمات‌دهی بهتر به مردم با شایسته‌سالاری در بدنه مدیریتی
خدمات‌دهی بهتر به مردم با شایسته‌سالاری در بدنه مدیریتی

مهموم سالکویه داوطلب یازدهمین دوره انتخابات مجلس در لنگرود با تاکید بر اینکه برای خدمات‌دهی بهتر به مردم شایسته‌سالاری در بدنه مدیریتی استان و شهرستان مدنظر است، گفت: اطلاع‌رسانی گزارش عملکرد به عموم مردم در مقاطع زمانی معین از طریق رسانه های محلی، اجتماعات مردمی و غیره دارای اهمیت بوده و مد نظر است.

به گزارش لنگرخبر، یوسف مهموم سالکویه در پنجمین روز از ثبت‌نام کاندیداهای مجلس یازدهم با حضور در فرمانداری لنگرود برای این حوزه انتخابیه ثبت‌نام کرد.

داوطلب یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در شهرستان لنگرود در گفت‌وگو با لنگرخبر با دعوت از همه مردم برای شرکت در انتخابات و انتخابی آگاهانه اظهار کرد: تلاش می شود که پیگیر جدی، مستمر و خالصانه و شفاف مطالبات مختلف مردمی در کلیه موضوعات اجتماعی، اقتصادی، عمرانی و حتی سیاسی باشیم.

وی با بیان اینکه باارزش‌ترین و شایسته ترین رکن نظام مردم هستند، گفت: خدمت صادقانه به مردم شریف به منظور تقویت هر چه بیشتر اعتماد مردمی به جایگاه مجلس (مطالبه گر) و ارکان نظام مقدس جمهوری اسلامی از جمله اهداف بنده در صورت اعتماد مردم به من است.

مهموم سالکویه با تاکید بر اینکه برای خدمات‌دهی بهتر به مردم شایسته‌سالاری در بدنه مدریتی استان و شهرستان مدنظر است، تصریح کرد: هماهنگی ویژه با مسئولین و دست اندکاران اصناف، بهره‌گیری مطلوب‌تر از توانمندی‌ها و ظرفیت‌های موجود در شهرستان، تلاش برای تقویت اصناف و رفع مشکلات صنفی آنان و از سویی دیگر افزایش حمایت‌های مردمی و عمومی این بخش در کنترل و تعدیل حداکثری قیمت کالا و خدمات می‌تواند اثرگذار باشد.

به گفته داوطلب یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در شهرستان لنگرود، شناسایی و بهره‌گیری شایسته از ظرفیت‌های موجود فکری، فرهنگی و استفاده بهینه، مطلوب و منطقی از این سرمایه ارزشمند در سطح شهرستان به منظور ارتقاء سطح خدمات گوناگون و تقویت مبانی ارزشی در فعالیت‌های اجتماعی و اقتصادی  غیره در برنامه‌های وی قرار دارد.

وی با اشاره به اهمیت اطلاع‌رسانی خدمات در عصر حاضر به مردم بیان کرد: اطلاع‌رسانی گزارش عملکرد به عموم مردم در مقاطع زمانی معین از طریق رسانه های محلی، اجتماعات مردمی و غیره دارای اهمیت بوده و مد نظر است.

انتهای پیام/