اختلاف سلیقه نباید مانع خدمت به مردم شود
اختلاف سلیقه نباید مانع خدمت به مردم شود

داوطلب یازدهمین دوره انتخابات مجلس در لنگرود با تاکید بر اینکه باصداقت و راست‌گویی هم می‌توان به مردم خدمت کرد، گفت: اختلاف سلیقه نباید مانع خدمت به مردم شود و خدمت به مردم بزرگترین افتخار است.

به گزارش لنگرخبر، داریوش خورسند، داوطلب یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه لنگرود با حضور در محل ثبت‌نام برای ورود به این عرصه اعلام آمادگی کرد.

 

داوطلب یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه لنگرود در گفت‌وگو با لنگرخبر انتخابات را عرصه ظهور وحدت و شعور ملی دانست و اظهار کرد: در یازدهمین دوره انتخابات مجلس باید اصلح ترین فرد انتخاب شود تا مجلسی در تراز گام دوم انقلاب اسلامی و در شان ملت ایران به کار گرفته شود.

 

وی، انگیزه اصلی ورود خود در عرصه انتخابات را، صداقت، امانت‌داری و رعایت اخلاق انتخاباتی دانست و گفت: دغدغه و تلاش من این است که تمام مردم شهرم آرامش داشته باشند و و دوست دارم به تمام سلایق مردم شهرم توجه شود.

 

خورسند با تاکید بر اینکه باصداقت و راست‌گویی هم می‌توان به مردم خدمت کرد، افزود: اختلاف سلیقه نباید مانع خدمت به مردم شود و خدمت به مردم بزرگترین افتخار است و انتخابات پیشرو فرصتی برای نمایش عزم و انسجام ملی است.

انتهای پیام/