رسایی در یادواره شهدای کاسه گرمحله:

رئیس جمهور ملت را به ریش خند گرفته است/مجلس باید پیچ دولت را تنظیم کند

نماینده ادوار مجلس با بیان اینکه رئیس جمهور ملت را به ریش خند گرفته است، گفت: سوال اینجاست که چطور نیروهای امنیتی و دستگاه‌ها از زمان افزایش بنزین خبر داشتند ولی رئیس جمهور بعد از افزایش قیمت بنزین مطلع شد؟!

به گزارش لنگرخبر، حجت‌الاسلام حمید رسایی در یادواره ۴۰ شهید مسجد کاسه گرمحله لنگرود با بیان اینکه یادواره شهدا از مجالسی است که موجب احیای خود ما می‌شود، اظهار کرد: شهدا نیازی به این یادواره‌ها ندارند و منتی بر گردن شهدا برای اینکه برای شهدا یادواره گرفتیم نداریم بلکه خودمان نیازمندیم.

وی با بیان اینکه شهدا می‌توانند در زمان‌های سخت به انسان کمک کنند، گفت: امروز ابزارهای زیادی مانند شبکه‌های اجتماعی به جنگ با جوانان آمده و باید برای رهایی جوانان از پلیدی‌ها به شهدا توسل کنیم.

نماینده ادوار مجلس با بیان اینکه دشمن از طریق ابزارهای مختلف صرفا به دنبال تخریب کشور و مسئولین است، افزود: آن چیزی که موجب رنج مردم می‌شود رشد غیرطبیعی برخی از مسئولین است که یک شبه ره صد ساله را طی می‌کنند.

رسایی با اذعان به اینکه ما به یادواره نیاز داریم تا از انقلاب دفاع کنیم، خاطرنشان کرد: انقلاب دست بیگانه را از سر کشور برداشت و از ایرانی استعمار شده به ایرانی استوار تبدیل کرد.

هفته‌نامه ۹ دی با بیان اینکه در طول چهل سال اختلاص و فساد و خرابی‌ها هم بوده و کسی منکر آن نیست، تصریح کرد: محصول همه انتخاب‌ها و مسئولیت گرفتن افراد در کشور حاصل رای خودمان است که پله های ترقی را برای برخی افراد که لایق آن نیستند هموار می‌کنیم وگرنه مدیران و افراد توانمند و خوبی نیز در کشور وجود دارند.

وی با بیان اینکه در طول انقلاب شکست ها و هزاران موفقیت و پیشرفت را داشتیم، گفت: شهدا برای دفاع از استقلال و آزادگی رفتند و اگر بدی هم وجود دارد می‌توانیم با انتخاب درست وضعیت را از بد به خوب تبدیل و تغییر دهیم.

نماینده ادوار مجلس با اذعان به اینکه کسی که رای خود را می‌فروشد نباید فکر کند که سود کرده، افزود: برخی با شام و وعده و رای فروشی انتخاب خود را باطل می‌کنند و در طول دوره ناله می‌زنند در حالی که باید همه ناله و فریاد را بر سر خودش بزند که رای خود را فروخته است.

رسایی با تاکید بر اینکه باید نعمت وجود انقلاب را پاس بداریم، تصریح کرد: نظام سلطه به دنبال پایداری انقلاب و استقلال مردم ایران نیست و تمام تلاش استکبار و وابسته‌های آنان این است نیروهای انقلابی به قدرت نرسند.

هفته‌نامه ۹ دی با بیان اینکه مردم در انتخابات کلید حل مشکلات را به فردی دادند تا مشکلات را مرتفع کند، گفت: کی از کاندیداها گفت که کلید حل مشکلات در دستش است و مردم به همین دلیل به وی رای دادند ولی وقتی منتخب مردم شد گفت که برای حل مشکلات باید با آمریکا مذاکره کرد!

وی با اشاره به حوادث بنزینی رخ‌داده در کشور بیان کرد: بیش از دو هفته از تصمیم به افزایش قیمت بنزین می گذرد و بدون اینکه مردم توجیه شوند این کار انجام شد و هنوز هم کسی با مردم درباره تصمیم بنزینی صحبت نکرد.

رسایی با بیان اینکه قیمت بنزین باید قانونی شوند ولی نخست سازوکار و زیرساخت‌ها آماده شود، گفت: هنوز هم رئیس جمهور با مردم صحبت نکرده و حتی در آذربایجان با خنده می‌گوید من هم مثل شما جمعه مطلع شدم!

نماینده ادوار مجلس با بیان اینکه می‌گفتند اگر رئیسی بیاید در پیاده‌روها دیوار می‌کشد، افزود: رئیس در قوه قضائیه دیوار کشید ولی این دیوار بین مردم و مفسدان اقتصادی بود و مبارزه با فساد را آغاز کرده است.

هفته‌نامه ۹ دی با بیان اینکه غیرانقلابی‌ها کسانی هستند که از مواضع دوران انقلاب خود برگشته و امروز اشراف‌اند زندگی می‌کنند، تصریح کرد: وقتی در انتخابات افراد غیرانقلابی و خسته و اشراف‌ها را انتخاب می‌کنیم نباید توقع کار وتلاش و کمک به معیشت مردم را داشته باشیم.

وی با بیان اینکه رئیس جمهور ملت را به ریش خند گرفته است، گفت: سوال اینجاست که چطور نیروهای امنیتی و دستگاه‌ها از زمان افزایش بنزین خبر داشتند ولی رئیس جمهور بعد از افزایش قیمت بنزین مطلع شد؟!

رسایی با بیان اینکه رهبری از تصمیم مسئولینی که مردم انتخاب کردند حمایت کرد، افزود: رهبری دستور کنترل قیمت‌ها و نظارت‌ها و نگاه به معیشت مردم با اجرای طرح بنزینی را داد ولی به آن توجهی نشد.

نماینده ادوار مجلس با بیان اینکه مجلس باید پیچ دولت را تنظیم کند، خاطرنشان کرد: نماینده و مجلسی می‌تواند در مقابل دولت ایستادگی و مطالبه گری کند که سالم و صریح‌اللهجه باشد و عنوان و منصب و وام برایش مهم نباشد بلکه برای انقلاب کارآمد باشد.

هفته‌نامه ۹ دی با تاکید بر اینکه در انتخابات دوم اسفند باید نمایندگانی مطالبه گر و انقلاب را انتخاب کرد، بیان کرد: سابقه بچه های انقلاب خون دادن و جان دادن برای انقلاب است و در همه حوادث و رخدادها در دفاع از ملت سینه خود را سپر کرده اند.

انتهای پیام/