لنگرود به اکسیژن تازه برای تنفس نیاز دارد/خدمت به مردم باید توسط خود مردم لمس شود
لنگرود به اکسیژن تازه برای تنفس نیاز دارد/خدمت به مردم باید توسط خود مردم لمس شود

داوطلب مجلس یازدهم در لنگرود لنگرخبر با بیان اینکه آمده‌ام تا به رگ‌های لنگرود خون تازه‌ای تزریق کنم، گفت: اعتقاددارم لنگرود به اکسیژن تازه برای تنفس نیاز دارد.

به گزارش لنگرخبر، محمد امامی کورنده، مجری گوینده و برنامه ساز صداوسیما و کاندیدای جوانِ انتخابات مجلس یازدهم در حوزه انتخابیه لنگرود نام‌نویسی کرد.

 

محمد امامی کورنده متولد ۱۳۵۹ دانش‌آموخته دکترای مدیریت و رسانه و در حال حاضر مجری و گوینده صداوسیما است.

 

“محمد امامی کورنده” در گفت‌وگو با لنگرخبر با بیان اینکه آمده‌ام تا به رگ‌های لنگرود خون تازه‌ای تزریق کنم، اظهار کرد: اعتقاددارم لنگرود به اکسیژن تازه برای تنفس نیاز دارد.

 

داوطلب یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، تفکر، تعقل و اندیشه را مهم‌ترین اصول زندگی خود عنوان کرد و افزود: آمده‌ام تا موتور گام دوم انقلاب را در لنگرود روشن کنم و طعم شیرین خدمت را بر دل همه مردم لنگرود بنشانم، نه‌فقط چند درصد قشر مرفه!

 

وی با تأکید بر اینکه فردی رسانه‌ای و استراتژیک هستم، گفت: برای شروع این حرکت مقدس و ارزشمند هرگز حاضر نیستم برنامه‌های احساسی و غیرقابل عملیاتی را برای پر کردن فضای تبلیغاتی خودم برای مردم عنوان کنم.

 

امامی کورنده با اشاره به اینکه خدمت به مردم باید توسط خود مردم لمس شود، نه اینکه فقط در تیتر روزنامه‌ها ثبت شود، تصریح کرد: برای ورود به این عرصه مقدس یقیناً از تجربیات تک‌تک نمایندگان گذشته استفاده خواهم کرد و نقاط قوت آن‌ها را تقویت و نقاط ضعفشان را تبدیل به فرصت خواهم کرد.

 

داوطلب یازدهمین دوره انتخابات مجلس گفت: پس از استقرار با آسیب‌شناسی عمیق و ارزیابی وضعیت موجود و با ایجاد استراتژی‌های مناسب، شهر لنگرود را به سمت وضعیت مطلوب سوق خواهم داد.

 

وی، انتخابات را زندگی با مردم، برای مردم دانست و تأکید کرد: خدمت به مردم باید در قلب مردم ثبت شود، نه اینکه فقط از زبان عده‌ای چنددرصدی و به‌طور شفاهی بازگو شود.

 

اما اتفاق جالب این داوطلب جوان در طی فرآیند نام‌نویسی که توجه اصحاب رسانه را به خود جلب کرد این بود که با قاب عکس پدر مرحوم خود آمده بود.

 

محمد امامی کورنده گفت: علاوه بر همراهان بنده که در زمان ثبت‌نام در کنارم حضور دارند، یک عزیزِ قلب و جانم نیز امروز در کنار بنده و اینجا حضور دارد که با اشاره به قاب عکس پدر مرحوم خود با بغضِ حبس شده در گلویش اضافه کرد: اگر امروز من برای خدمت به مردم عزیز لنگرود آماده‌ام، یقیناً ریشه در تفکرات و عملکرد ارزشمندِ پنجاه‌ساله این شخصیت فرهیخته لنگرودی دارد استاد ارجمند دکتر محمود امامی کورنده نه‌فقط پدری مهربان و دلسوز برای بنده بود، بلکه طبیب حاذق و دلسوز مردم دیارش یعنی لنگرود بود و سال‌های سال قلبش برای مردمانش تپید و لرزید تا زمستان ۹۶ از حرکت بازایستاد.

 

اما یاد و خاطرش در قلب و روح همگان جاری است و به خاطر دارم برای مراسم وداع با این شخصیت علمی و فرهنگی جمعیت بسیار زیادی از لنگرود به تهران آمدند و بر سر مزار و مراسم یادبودش حاضر بودند.

محمد امامی کورنده در پایان با اشاره به روحیه بسیاری قوی و درونی خود برای پیگیری حقوق مردم افزود: به این روحیه قوی در خود ایمان‌دارم و برای حرکت درراه مردم آماده‌ام و احساس تکلیف می‌کنم و اعتقاددارم شرافت و غیرت مردم لنگرود ارزش خادمی برای آن‌ها را دارد و من این حرکت را شروع کرده‌ام و در این مسیر پرپیچ‌وخم فقط یاری خداوند و همراهی مردم انگیزه حرکت من خواهد بود.

 

گفتنی است، برگزاری کارگاه‌های آموزشی با عناوین مدیریت استعدادها در منابع انسانی، مدیریت روابط عمومی در وزارتخانه و سازمان‌های دولتی، مدیریت انسان‌ها، تفکر سیستمی و تصمیم‌گیری در عمل، سواد رسانه‌ای، مهارت‌های فردی در مجری‌گری و گویندگی، زبان بدن و مهارت‌های ارتباطی برای مدیران وزارتخانه‌ها و سازمان‌ها و غیره ازجمله سوابق علمی، آموزشی و فرهنگی این کاندیدای جوان در لنگرود است.

 

بیش از چهارمقاله علمی و پژوهشی در حوزه مدیریت، ارتباطات و رسانه و یک کتاب زیر چاپ با عنوان “مدیریت منابع انسانی با چاشنی کرامت انسانی ” و همچنین یک کتاب مجموعه اشعار شخصی در کارنامه‌ی علمی و فرهنگی این کاندیدای جوان خوش‌ذوق و هنرمند نیز به چشم می‌خورد.

انتهای پیام/