چرا مستر بلیط برندی متفاوت در زمینه خدمات گردشگری است؟
چرا مستر بلیط برندی متفاوت در زمینه خدمات گردشگری است؟

  با استقبال خیلی خوب مردم از خرید آنلاین بلیط وب سایت های مختلفی در این زمینه راه اندازی شده اند که هر کدام قصد دارند با ارائه خدماتی متنوع نظر کاربران را به خود جلب کنند و فروش بیشتری داشته باشند. مستر بلیط نیز یکی از جامع ترین وب سایت های فروش بلیط محسوب […]

 

با استقبال خیلی خوب مردم از خرید آنلاین بلیط وب سایت های مختلفی در این زمینه راه اندازی شده اند که هر کدام قصد دارند با ارائه خدماتی متنوع نظر کاربران را به خود جلب کنند و فروش بیشتری داشته باشند. مستر بلیط نیز یکی از جامع ترین وب سایت های فروش بلیط محسوب می شود که به دلیل ویژگی های منحصر به فردش طرفداران بسیاری دارد. آنچه که باعث تمایز مستر بلیط به عنوان برندی برتر از سایر وب سایت های ارائه بلیط شده است ارائه کامل ترین لیست انواع بلیط هواپیما،قطار و اتوبوس می باشد، از طرفی این وب سایت بیشترین تمرکز خود را بر روی فروش بلیط چارتری و ارزان قیمت قرار داده است تا کاربران بتوانند در کوتاه ترین زمان ممکن به راحتی ارزان ترین بلیط را خریداری نمایند.

 

معرفی مستر بلیط

در سال  ۱۳۹۴ شرکت خدمات مسافرت هوایی، جهانگردی و زیارتی عقیق گشت اصفهان استارتاپی با نام مستر بلیط راه اندازی نمود و سعی داشت با راه اندازی این سرویس به صورت اختصاصی به فروش آنلاین بلیط بپردازد و مردم به راحتی با نصب این اپلیکیشن بتوانند در کوتاه ترین زمان ممکن بدون پرداخت هزینه بیشتری بلیط مورد نظر خود را خریداری نمایند. بیشترین تمرکز این سامانه بر روی فروش آنلاین انواع بلیط هواپیماهای ایرانی و خارجی است از این روبا مراجعه به آن  می توان ارزان ترین بلیط پروازهای داخلی را خریداری نمود، البته در کنار آن خدمات فروش بلیط قطار و اتوبوس نیز ارائه می دهد اما در این زمینه فقط بلیط مسافرت های داخلی را تحت پوشش قرار می دهد.

اپلیکیشن مستر بلیط به سادگی طراحی شده است وفاقد پیچیدگی است در نتیجه هر کاربری با مراجعه به آن می تواند به سادگی با مشاهده بلیط هواپیما، اتوبوس و قطار و کلیک بر روی آن وارد صفحه ای شود و پس از وارد نمودن اطلاعات کامل مبدا و مقصد و تاریخ حرکت لیستی از انواع بلیط های چارتری و سیستمی را مشاهده نماید و با مقایسه آن ها ارزان ترین و مناسب ترین بلیط را انتخاب نماید.

مستر بلیط با خدمات بی نظیری که در مدت زمان کوتاه فعالیت خود ارائه نموده است توانسته بخش قابل توجهی از بازار فروش آنلاین بلیط را به خود اختصاص دهد و به خوبی به رقابت با سایر وب سایت ها بپردازد، به همین دلیل است که مستر بلیط طرفداران بسیاری دارد و دارای رتبه الکسا ۱۸۰۶۳ در جهان و ۴۸۵ در ایران می باشد. از امکانات منحصر به فرد مستر بلیط می توان به موارد زیر اشاره نمود:

فروش آنلاین انوع بلیط اتوبوس، هواپیما و قطار بدون محدودیت زمانی و به شکل ۲۴ ساعته

  • پشتیبانی آنلاین از تمامی خدمات سایت
  • فروش انواع بلیط چارتر و سیستمی با ارزن ترین قیمت
  • رزر بلیط هتل
  • قابلیت استرداد و کنسل نمودن بلیط