شرح ماجرای ضرب و شتم ارباب‌رجوع توسط رئیس یک اداره فرهنگی!/توصیه فرمانداری به مرد مضروب برای دست کشیدن از شکایت!
شرح ماجرای ضرب و شتم ارباب‌رجوع توسط رئیس یک اداره فرهنگی!/توصیه فرمانداری به مرد مضروب برای دست کشیدن از شکایت!

گزارش مکتوب مرد مضروب توسط رئیس اداره به فرمانداری لنگرود و مراجع قضایی ارسال شد البته شنیده شده که فرمانداری از مرد مضروب خواسته از شکایتش منصرف شود.

به گزارش لنگرخبر، چندی پیش خبری در رسانه‌ها مبنی ضرب و شتم یک‌ ارباب‌رجوع توسط رئیس یکی از ادارات فرهنگی شهرستان که با دعوت آن رئیس به محل مراجعه کرده بود،‌ منتشر شد که بعد از انتشار این خبر فرمانداری لنگرود درواکنشی توضیحاتی را در زمینه پیگیری این موضوع و رعایت حق‌وحقوق شهروندی به لنگرخبر ارائه داد.

 

فرمانداری لنگرود در واکنش به این خبر گفت: در این راستا روابط عمومی فرمانداری لنگرود، تکریم ارباب‌رجوع را که از مهم‌ترین اولویت‌های فرمانداری شهرستان می‌داند و پیگیری‌های بعدی نیز در این زمینه معمول می‌دارد.

 

لازم به ذکر است، تکریم ارباب‌رجوع حقیقتی است که نباید از آن غافل شد و مدیران دستگاه‌های اجرایی در صورت رعایت نکردن حقوق ارباب‌رجوع در ادارات و برخورد نامناسب مطابق قوانین برخورد جدی می‌شود.

 

یک منبع آگاه محلی در گفت‌وگو با لنگرخبر با اشاره به خبر ضرب و شتم یک مرد ارباب‌رجوع توسط رئیس یک اداره فرهنگی اظهار کرد: به‌عنوان یک شهروند از مسئولین مربوطه درخواست دارم با بررسی ویژه این موضوع از تکرار چنین اتفاق‌های ناخوشایندی جلوگیری کنند.

 

وی با بیان اینکه مضروب شکایت خود را به مقامات قضایی تقدیم و گزارش شفاهی و کتبی خود را به فرمانداری ارسال کرده است، گفت: ضرب و شتم ارباب‌رجوع توسط مدیران حتی باوجود دلیل ازنظر اسلام و انقلاب محکوم است و طبیعتاً از افراد معتقد به اسلام و انقلاب این انتظار نمی‌رود.

 

این منبع آگاه محلی با بیان اینکه انتظار از ادارات فرهنگی این است که در جامعه درباره سلامت روح و روان افراد اقدامات فرهنگی کنند، افزود: طبعاً وقتی رئیس یک اداره فرهنگی اقدام به ضرب و شتم ارباب‌رجوع خود می‌کند نباید توقع داشت که اقدامات اداره مطبوعش نیز در جامعه اثرگذار باشد.

 

مرد مضروب شده توسط رئیس اداره نیز با بیان اینکه برای انجام کار اداری خدمت رئیس رسیده بودم، اظهار کرد: من خودم را وقف انقلاب و اسلام کرده‌ام و از این اتفاق و مورد ضرب و شتم قرار گرفتن توسط رئیس اداره هنوز هم متعجب هستم.

 

شنیده‌شده که فرمانداری طی تماس با مرد مضروب از وی خواسته تا از شکایت خود دست برداشته و رضایت دهد، این در حالی است که فرمانداری درواکنشی که در این خبر نیز آمده ضمن تأکید بر تکریم ارباب‌رجوع، از برخورد جدی با مدیران خاطی خبر داده بود.

 

یک منبع آگاه محلی گفته که فرمانداری، رئیس آن اداره فرهنگی را به فرمانداری و پیگیری این موضوع دعوت کرده و صحبتی با آن رئیس ضارب انجام‌شده است و وی نیز تاکنون در محل کار خود مشغول به کار است.

 

انتهای پیام/