مطالبه مردم از فرماندار لنگرود برای برخورد با رئیس ضارب اداره فرهنگی!/اخراج تا انجام خدمات رایگان اجتماعی
مطالبه مردم از فرماندار لنگرود برای برخورد با رئیس ضارب اداره فرهنگی!/اخراج تا انجام خدمات رایگان اجتماعی

طی انتشار خبر ضرب و شتم یک مرد توسط رئیس یکی اداره فرهنگی در لنگرود، شهروندان لنگرودی طی واکنشی معتقدند که رئیس ضارب باید عزل، اخراج و یا به خدمات رایگان اجتماعی محکوم شود.

به گزارش لنگرخبر، چندی پیش خبری در رسانه‌ها مبنی ضرب و شتم یک‌ ارباب‌رجوع توسط رئیس یکی از ادارات فرهنگی شهرستان که با دعوت آن رئیس به محل مراجعه کرده بود،‌ منتشر شد که بعد از انتشار این خبر فرمانداری لنگرود درواکنشی توضیحاتی را در زمینه پیگیری این موضوع و رعایت حق‌وحقوق شهروندی به لنگرخبر ارائه داد.

 

فرمانداری لنگرود در واکنش به این خبر گفت: در این راستا روابط عمومی فرمانداری لنگرود، تکریم ارباب‌رجوع را که از مهم‌ترین اولویت‌های فرمانداری شهرستان می‌داند و پیگیری‌های بعدی نیز در این زمینه معمول می‌دارد.

 

یک منبع آگاه محلی در گفت‌وگو با لنگرخبر با بیان اینکه مضروب شکایت خود را به مقامات قضایی تقدیم و گزارش شفاهی و کتبی خود را به فرمانداری ارسال کرده است، گفت: ضرب و شتم ارباب‌رجوع توسط مدیران حتی باوجود دلیل ازنظر اسلام و انقلاب محکوم است و طبیعتاً از افراد معتقد به اسلام و انقلاب این انتظار نمی‌رود.

 

مرد مضروب شده توسط رئیس اداره نیز با بیان اینکه برای انجام کار اداری خدمت رئیس رسیده بودم، اظهار کرد: من خودم را وقف انقلاب و اسلام کرده‌ام و از این اتفاق و مورد ضرب و شتم قرار گرفتن توسط رئیس اداره هنوز هم متعجب هستم.

 

شنیده‌شده که فرمانداری طی تماس با مرد مضروب از وی خواسته تا از شکایت خود دست برداشته و رضایت دهد، این در حالی است که فرمانداری درواکنشی که در این خبر نیز آمده ضمن تأکید بر تکریم ارباب‌رجوع، از برخورد جدی با مدیران خاطی خبر داده بود.

 

تعدادی از مخاطبان لنگرخبر نیز در واکنش به این خبر نظراتی را ارسال کردند و معتقدند همان‌طور که اگر یک ارباب‌رجوع یک کارمند را مورد ضرب و شتم قرار می‌داد با وی به‌شدت برخورد می‌شد با این رئیس ضارب نیز همان‌گونه برخورد شود.

 

عزل، اخراج، تنبیه در محل ضرب و شتم، انفصال از خدمات دولتی و انجام خدمات رایگان شهری و اجتماعی ازجمله نظرات شهروندان برای رئیس ضارب اداره فرهنگی لنگرود بود.

 

البته مرد مضروب طی شکایتی رسمی، موضوع را از طریق مراجع قضایی پیگیر است و حکم دهنده اصلی قوه قضائیه خواهد بود.

تعدادی از نظرات شهروندان را در زیر ببیند.