پاسخگویی تمام نیازهای درمانی مردم لنگرود با ساخت بیمارستان جدید
پاسخگویی تمام نیازهای درمانی مردم لنگرود با ساخت بیمارستان جدید

معاون وزیر راه و مسکن و شهرسازی لازمه ساخت یک بیمارستان مجهز را ارائه بهترین خدمات درمانی عنوان کرد و گفت: در بیمارستان ۱۳۷ تختخوابی شهید حسین پور لنگرود تمام خدمات درمانی ازجمله زایمان و جراحی ارائه و با افتتاح کلینیک‌های فوق تخصصی، مردم می‌توانند به‌راحتی در حوزه بهداشت و درمان خدمات دریافت کنند.

محمدجعفر علیزاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار لنگرخبر با بیان اینکه باید برای مردم بهترین خدمات را ارائه کنیم، اظهار کرد: مردم گیلان شایسته بهترین خدمات رفاهی و بهداشتی هستند که هدف تمام مسؤولان انجام این کار است.

وی با اشاره به تعداد بیمارستان‌های ساخته‌شده در استان گیلان در سال گذشته خاطرنشان کرد: در سال گذشته چهار بیمارستان در آستارا، شفت، لاهیجان و رضوانشهر افتتاح‌شده و در تلاشیم تا دو بیمارستان دیگر در لنگرود و تالش افتتاح شود که مراحل سفت‌کاری آن تمام و دانشگاه علوم پزشکی در حال تجهیز آن است.

معاون وزیر راه و شهرسازی با اذعان به اینکه با ادامه روند موجود در ساخت بیمارستان، وضعیت درمانی در گیلان بسیار خوب می‌شود، تصریح کرد: بعد از ساخت دو بیمارستان در شهر لنگرود و تالش، تمام تمرکز بر روی ساخت بیمارستان ۴۰۰ تختخوابی پروفسور سمیعی در مرکز استان است که اگر افتتاح شود می‌تواند حتی در سطح ملی در حوزه بهداشت به مردم خدمات ارائه کند.

علیزاده لازمه ساخت یک بیمارستان مجهز را ارائه بهترین خدمات درمانی عنوان کرد و افزود: در بیمارستان ۱۳۷ تختخوابی شهید حسین پور لنگرود تمام خدمات درمانی ازجمله زایمان و جراحی ارائه و با افتتاح کلینیک‌های فوق تخصصی، مردم می‌توانند به‌راحتی در حوزه بهداشت و درمان خدمات دریافت کنند.

وی با اعلام میزان هزینه انجام‌شده برای ساخت بیمارستان در شهرستان لنگرود بیان کرد: برای ساخت این بیمارستان، تاکنون ۷۵ میلیارد تومان هزینه و سیستم‌های اولیه همانند سیستم گرمایشی و سرمایشی و گاز طبیعی ارائه‌شده و سیستم‌های پیشرفته درمانی توسط وزارت بهداشت به این بیمارستان داده می‌شود.

انتهای پیام/