رفع اختلال ثبت سرعت غیرمجاز در محور لنگرود به لاهیجان/ رانندگان جریمه پرداخت نکنند
رفع اختلال ثبت سرعت غیرمجاز در محور لنگرود به لاهیجان/ رانندگان جریمه پرداخت نکنند

رئیس پلیس‌راه استان گیلان از رفع اختلال ثبت سرعت غیرمجاز در محدوده هتل فجر لنگرود به لاهیجان خبر داد و از رانندگان خواست این جریمه را پرداخت نکنند.

سرهنگ حسین محمدپور امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار لنگرخبر با اشاره به اعتراض عده‌ای از رانندگان مبنی بر دریافت پیامک تخلف سرعت غیرمجاز در محور لنگرود به لاهیجان اظهار کرد: برخی از رانندگان مدعی هستند که در محور مذکور تردد نداشته‌اند درحالی‌که این ادعا خلاف واقع است.

وی از بروز اختلال در سرعت سنجی دوربین‌های سرعت شمار در محور لنگرود به لاهیجان خبر داد و افزود: این دوربین‌ها از تاریخ چهار تا هشتم دی‌ماه دچار اختلال در سرعت سنجی شده و سرعت بالای ۶۰ کیلومتر بر ساعت را غیرمجاز شمرده است.

رئیس پلیس‌راه گیلان از رفع اختلال دوربین‌های سرعت شمار در محور لاهیجان به لنگرود در محدوده هتل فجر خبر داد و گفت: موضوع ثبت تخلف سرعت غیرمجاز بنا بر اختلال دوربین‌ها مورد ارزیابی و هم‌اکنون توسط اپراتور مربوطه رفع مشکل شده است.

محمدپور همچنین در خصوص تعیین تکلیف رانندگان با تخلف سرعت غیرمجاز در محور مذکور نیز گفت: رانندگان جریمه تخلف سرعت غیرمجاز در محدوده هتل فجر را پرداخت نکنند چون این ثبت تخلف غیرواقعی به‌زودی از سامانه ثبت تخلفات پاک می‌شود.

انتهای پیام/