روشنگری شهردار جدید کومله درباره حقوق معوقه کارکنان/دست یاری را به‌سوی مردم دراز می‌کنم
روشنگری شهردار جدید کومله درباره حقوق معوقه کارکنان/دست یاری را به‌سوی مردم دراز می‌کنم

شهردار کومله در پی انتشار خبری درباره حقوق معوقه ۴ ماهه کارکنان و کارگران شرکتی و قراردادی این شهرداری توضیحاتی ارائه داد.

به گزارش لنگرخبر، صبح امروز خبری در این رسانه به نقل از مسلم نیک‌نام عضو شورای شهر کومله مبنی بر تعویق ۴ ماه در پرداخت حقوق کارکنان شهرداری کومله منتشر شد.(متن مصاحبه را اینجا بخوانید)

منوچهر مهدی پور در گفت‌وگو با خبرنگار لنگرخبر با بیان اینکه از ۱۸ آبان ماه گذشته به‌عنوان شهردار کومله منصوب و مشغول به فعالیت شدم، اظهار کرد: در زمان آغاز فعالیتم به‌عنوان شهردار، کارکنان این شهرداری حدود چهار ماه از دوره قبل مسؤولیت شهرداری، دریافت حقوق نداشتند و از همان آغاز به دنبال حل این مسئله بودم.

وی با بیان اینکه یکی از اولویت‌های اصلی بنده در شهرداری با همکاری اعضای شورای شهر، حل مشکل در پرداخت حقوق کارکنان است، افزود: طی مدت حدود ۵۰ روزی که در خدمت مردم کومله هستم با تلاش‌های انجام‌شده حقوق دو ماه پرداخت‌شده است و برای پرداخت الباقی حقوق نیز تلاش می‌کنیم و کارکنان مشکلی نیز در زمینه بیمه ندارند.

شهردار کومله با بیان اینکه در حال حاضر کارکنان شهرداری حدود ۳ ماه حقوق معوقه دارند، تصریح کرد: شهرداری‌ها فاقد اعتبارات دولتی مستمر هستند و باید درامدهای خود را از طریق نوسازی و پروانه‌های ساختمانی تأمین کنند که با توجه به مشکلات اقتصادی کشور، درخواست صدور پروانه‌های ساختمانی از سوی مردم کاهش یافت و همین موجب کاهش درامد شهرداری‌ها هم شده است.

مهدی پور با بیان اینکه از اختلاف بیزارم و از آن دوری می‌کنم، گفت: تلاش برای توسعه شهری با همکاری اعضای شورای شهر و مردم شهر کومله قابل تحقق است و دست یاری را به‌سوی مردم دراز می‌کنم.

انتهای پیام/

  • نویسنده : سعید حیدری