نام‌گذاری میدانی در لنگرود به نام سردار شهید قاسم سلیمانی
نام‌گذاری میدانی در لنگرود به نام سردار شهید قاسم سلیمانی

شهردار لنگرود از نام‌گذاری یکی از میادین لنگرود به نام سردار شهید قاسم سلیمانی خبر داد.

سید مهدی رجایی در گفت‌وگو با خبرنگار لنگرخبر با بیان اینکه در پی اعلام خبر شهادت سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی و اعلام عزای عمومی از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله‌العالی)، فضای شهری لنگرود نیز همگام با سراسر کشور سیاه‌پوش شد، اظهار کرد: از همان ساعات اولیه خبر شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی، تمام ریسه‌های رنگی سطح شهر جمع‌آوری و بنرها، پرچم‌ها و پارچه نوشته‌های مشکی جایگزین گردید.

وی شهید سلیمانی را نماد مقاومت ملل منطقه دانست و افزود: آمریکا باید منتظر انتقام سخت جبهه مقاومت باشد و دشمنان اسلام بدانند که ما در قبال خون‌های پاکی که درراه اسلام ریخته می‌شود، گذشت نخواهیم کرد.

شهردار لنگرود از برگزاری جلسه فوق‌العاده‌ شورای نام‌گذاری و مزین شدن یکی از میادین شهر به نام سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی خبر داد و گفت: این طرح با همکاری و هماهنگی شورای اسلامی لنگرود مصوب شد تا یکی از میادین شهر به نام این شهید بزرگوار نام‌گذاری شود.

شهردار لنگرود با بیان اینکه زنده نگه‌داشتن یاد و نام شهدا وظیفه همه آحاد جامعه و بخصوص مسئولین و مدیران است، خاطرنشان کرد: طی مصوبه انجام‌شده میدان قرقاول در جاده لیلاکوه به نام سردار شهید قاسم سلیمانی تغییر نام پیداکرده و بعد از انجام اقدامات کارشناسی، نسبت به نصب تصویر این سردار اسلام نیز اقدام می‌گردد.

انتهای پیام/