حجامی: نتیجه هیئت نظارت را به فال نیک می‌گیرم/حتماً صلاح سرنوشت و زندگی‌ام این بود که این‌گونه رقم بخورد
حجامی: نتیجه هیئت نظارت را به فال نیک می‌گیرم/حتماً صلاح سرنوشت و زندگی‌ام این بود که این‌گونه رقم بخورد

کاندیدا انتخابات مجلس یازدهم در لنگرود که بر اساس نظر هیئت نظارت، موفق به تائید صلاحیت نشده بود، طی بیانیه‌ای از همه دست‌اندرکاران برگزاری انتخابات تقدیر کرد و گفت: این نتیجه و بررسی‌ها را به فال نیک گرفته و این را در نظر می‌گیرم که حتماً صلاح خودم، سرنوشت و زندگی‌ام این بود که این‌گونه رقم بخورد.

به گزارش لنگرخبر، ساعاتی پیش نتیجه بررسی صلاحیت کاندیداهای مجلس یازدهم به کاندیداها ابلاغ شد که در شهرستان لنگرود، علی‌اصغر حجامی یکی از کاندیداهایی بود که موفق به تائید صلاحیت از هیئت نظارت نشد.

حجامی طی بیانیه‌ای از همه دست‌اندرکاران برگزاری انتخابات مجلس تقدیر و تشکر کرد.

متن کامل این بیانیه را در زیر بخوانید.

بسم‌الله الرحمن الرحیم

سلام‌علیکم

ضمن تسلیت فرارسیدن ایام فاطمیه، شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی و جانباختگان حادثه هواپیما و احساس همدردی با خانواه های آنان، هم‌زمان با نام‌نویسی برای شرکت در انتخابات مجلس یازدهم، این‌جانب نیز برای حضور در این عرصه نام‌نویسی کردم تا بتوانم در حد توان خدمتی به مردم شهرم کنم که طبق نظر هیئت نظارت موفق به راه‌یابی برای حضور در انتخابات به‌عنوان کاندیدا را نداشتم.

بدین‌وسیله از هیئت اجرای، هیئت نظارت، اعضای شورای نگهبان و همه برگزارکنندگان انتخابات به‌پاس تلاش‌هایی که تاکنون انجام داده‌اند تقدیر کرده و از همه مردم برای شرکت در انتخابات دوم اسفند دعوت می‌کنم تا حضوری پرشور داشته باشند.

این نتیجه و بررسی‌ها را به فال نیک گرفته و این را در نظر می‌گیرم که حتماً صلاح خودم، سرنوشت و زندگی‌ام این بود که این‌گونه رقم بخورد و تلاش می‌کنم در هر مکان و منصب که حضور دارم برای مردم خدمت کنم.

از همه‌کسانی که در طول این مدت کوتاه، زمان زیادی را برای حقیر قرار دارند صمیمانه تقدیر و تشکر کرده و امیدوارم این محبت آنان را جبران کنم.

با تقدیم احترام به همه شهروندان عزیز لنگرودی

برادر کوچک شما

علی‌اصغر حجامی

انتهای پیام/