اکران انیمیشن «بنیامین» همزمان با سینماهای کشور در لنگرود
اکران انیمیشن «بنیامین» همزمان با سینماهای کشور در لنگرود

فیلم سینمایی انیمیشن «بنیامین» همزمان با سینماهای سراسر کشور برای مدارس شهرستان لنگرود به نمایش در می آید.

به گزارش لنگرخبر به نقل از روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لنگرود، سهراب مقدسی از اکران فیلم سینمایی بنیامین در شهرستان لنگرود همزمان با سراسر کشور خبر داد و گفت : اکران فیلم سینمایی بنیامین در قالب طرح « سینما سلام » به همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گیلان با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی صبح دوشنبه ۳۰ دیماه سالجاری برای مدارس شهرستان لنگرود صورت می گیرد.

 مقدسی هدف از اکران این فیلم منتخب جشنواره را حمایت مالی و معنوی از این فیلم و به معرض نمایش گذاشتن توانایی عوامل سازنده آن عنوان کرد و افزود: « بنیامین» فیلمی جذّاب و مهیّج برای کودکان است که به عنوان اولین پویانمایی سال ۹۸ در سینماهای سراسر کشور اکران شد.

 وی خاطرنشان کرد: پویانمایی «بنیامین» شهریور ماه امسال با حضور در سی و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان مورد استقبال کودکان و خانواده‌ها قرار گرفت و توانست جایزه بهترین پویانمایی این جشنواره را کسب کند. این پویانمایی جزء یکی از پویانمایی های راه یافته به سی و هفتمین جشنواره بین المللی فیلم فجر می باشد.

 مقدسی همچنین گفت: با همکاری ادارات آموزش و پرورش و بهزیستی لنگرود ، اکران فیلم های منطقه پرواز ممنوع ، بنیامین و آخرین داستان برای کودکان و نوجوانان لنگرودی با استقبال چشمگیر خانواده ها از شهریور آغاز و تاکنون ادامه داشته است.

 با توجه به تعطیلی سینما در شهرستان لنگرود ، اکران عمومی فیلم های سینمایی در قالب طرح ملی « سینما سلام » سه شنبه هر هفته در دو نوبت ساعت های ۵ و ۷ عصر صورت می گیرد و علاقه مندان میتوانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۴۲۵۲۳۱۰۰ تماس حاصل نمایند.

انتهای پیام/