صدرنشینی تیم تکممتاز شلمان در پایان دور رفت رقابت‌های لیگ ‌دسته اول والیبال  گیلان
صدرنشینی تیم تکممتاز شلمان در پایان دور رفت رقابت‌های لیگ ‌دسته اول والیبال  گیلان

تیم والیبال تکممتاز شلمان در پایان دور رفت رقابت‌های لیگ دسته اول والیبال استان گیلان با کسب ۳ پیروزی و یک باخت با کسب ۹ امتیاز صدرنشین گروه B رقابت‌ها شد.

به گزارش لنگرخبر، تیم والیبال تکممتاز شلمان که برای نخستین بار و با ترکیبی جوان و ۱۰۰ درصد بومی در رقابت‌های لیگ دسته اول والیبال استان گیلان شرکت کرده، در پایان دور رفت این مسابقات با کسب ۳ پیروزی مقابل تیم‌های آکادمی رئوفی آستانه، شهرداری کوچصفهان و کانون شهر باران کومله و یک باخت غیرمنتظره مقابل تیم تالار افرند توتکابن با کسب ۹ امتیاز صدرنشین گروه B رقابت‌ها شد.

این تیم که با حمایت و پشتیبانی مسعود جنابی “مدیر کارخانه شالی‌کوبی جنابی شلمان ” و با کادری جوان و تحصیل‌کرده در این مسابقات حضور پیداکرده، در تلاش است علاوه بر ارائه بازی‌های زیبا و کسب نتایج مطلوب، در راستای پشتوانه سازی برای ورزش والیبال در شلمان و لنگرود و شکوفایی استعدادها، از تمام ظرفیت‌های موجود این رشته بهره گیرد.

در همین رابطه مسعود جنابی مالک باشگاه تکممتاز شلمان در گفت‌وگو با لنگرخبر با بیان اینکه هدف از سرمایه‌گذاری در ورزش، کسب سود و منفعت مادی نیست، اظهار کرد: احساس وظیفه و تکلیف می‌کنم که برای سلامت جوانان شهر و منطقه‌ام و همین‌طور افزایش نشاط و شادی در جامعه، از هیچ تلاشی فروگذار نباشم و همیشه خود را مدیون مردم و شهر خودم میدانم.

مجید صبوحی سرمربی تیم تکممتاز شلمان که سال گذشته نیز در کادر فنی تیم قهرمان سوپر لیگ گیلان (شهرداری لنگرود) حضور داشت نیز ضمن تقدیر از مدیریت کارخانه شالی‌کوبی عالی‌جنابی و مردم خونگرم و مهمان‌نواز شهر شلمان به جهت حمایت از این تیم در دسته اول والیبال گیلان، اظهار کرد: برای بنده و مجموعه کادر فنی تیم، بسی مایه افتخار است که تمثال مبارک شهید مدافع حرم “مرتضی حسین پور شلمانی ” زینت‌بخش البسه تیم و بازیکنان است و یاد و نامش همیشه جاویدان خواهد بود.

وی گفت: با توجه به اینکه امسال یک تیم از شهرستان لنگرود در دسته دوم کشور حضور می‌یابد (که این رویداد برای اولین بار اتفاق می‌افتد) و بالطبع کشیده شدن گرایش تمرکزها به آن سمت‌وسو، بر آن شدیم تا ضمن شرکت در دسته ۱ گیلان، فرصت عرض‌اندام به جوان‌ترها داده شود تا خودی نشان دهند و بتوانند در آینده پشتوانه‌هایی برای والیبال لنگرود باشند.

صبوحی افزود: با پیگیری مسئولین مربوطه، برخی نواقص سالن شهدای شلمان مانند سیستم گرما و روشنایی – تور و غیره تا حدودی برطرف شده اما با لحاظ کاستی‌های موجود و در صورت حضور در دور نهایی مسابقات لیگ دسته ۱، احتمال لغو میزبانی در سالن شلمان وجود دارد که رفع‌ورجوع این مشکلات زیربنایی و خدماتی مستلزم همت و همکاری رئیس هیات والیبال شلمان و شورای ورزشی این شهر می‌باشد.

لازم به ذکر است در مسابقات لیگ ‌دسته اول والیبال استان گیلان ۱۰ تیم در دو گروه ۵ تیمه باهم به رقابت می‌پردازند که از هر گروه دو تیم به مرحله نیمه‌نهایی صعود خواهند کرد.

تیم تکممتاز شلمان نیز در اولین بازی از دور برگشت این مسابقات پنجشنبه ۳ بهمن‌ماه – ساعت ۱۷ در سالن شهدای شلمان میزبان تیم آکادمی رئوفی آستانه خواهد بود.

انتهای پیام/