برگزاری همایش انقلاب در بیش از ۲۰ روستای شهرستان لنگرود
برگزاری همایش انقلاب در بیش از ۲۰ روستای شهرستان لنگرود

مسچیان از برگزاری همایش‌های انقلاب در بیش از ۲۰ روستای شهرستان خبر داد و گفت: محتوای برنامه‌های بزرگداشت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی باید زمینه مشارکت حداکثری مردم در انتخابات را فراهم کند.

به گزارش لنگرخبر به نقل از شبستان،« علیرضا مسچیان» در جلسه کمیته روستایی و عشایری ستاد دهه فجر کi در سالن اجتماعات جهاد کشاورزی شهرستان برگزار شد با اشاره به حضور و مشارکت روستاییان در برگزاری باشکوه آئین های بزرگداشت دهه فجر گفت: انقلاب ما برگرفته از قیام ابا عبدالله الحسین(ع) و معمار کبیر انقلاب اسلامی است و انقلاب ما با گذشت این همه سال رنگ کهنگی به خود نگرفته و نفس تازه‌ای در چله دوم انقلاب دمیده شده است که انقلاب اسلامی را بیمه می‌کند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری لنگرود با اشاره به نقش پررنگ روستاها در پیروزی انقلاب اسلامی و اینکه فاصله طبقاتی و تبعیض بین روستا و شهر یکی از کانون‌های مهم در انقلاب اسلامی بود، تصریح کرد: ما برای این انقلاب خون‌ها داده ایم و تحت هیچ شرایطی از موضع و پشتیبانی خودمان دست برنخواهیم برداشت و با نگاه به تجربیات گذشته و با روحیه جهادی در گام دوم انقلاب حرکت خواهیم کرد.

مسچیان از برگزاری همایش انقلاب در بیش از ۲۰ روستای شهرستان خبر داد و افزود: رژه کشاورزان با ادوات کشاورزی، دیدار با خانواده‌های شهدا، ویزیت رایگان در سطح روستاها، برگزاری مسابقات ورزشی و فرهنگی، جشنواره غذاهای محلی، برگزاری یادواره‌های شهدا، کلاس‌های توجیهی و… از جمله برنامه‌های پیش‌بینی شده در این ایام است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری لنگرود تاکید کرد: محتوای برنامه‌های بزرگداشت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی باید زمینه مشارکت حداکثری مردم در انتخابات را فراهم و مردم را برای حضور پرشور در دوم اسفند تشویق کند.

گفتنی است، کمیته روستایی و عشایری ستاد دهه فجر لنگرود در سال گذشته توانست رتبه سوم را در بین کمیته‌های روستایی استان گیلان کسب کند.