بایکوت رسانه‌ها توسط فرماندار یا بایکوت شفقی توسط رسانه‌ها!
بایکوت رسانه‌ها توسط فرماندار یا بایکوت شفقی توسط رسانه‌ها!

حدود ۶ ماه از حضور سیروس شفقی به‌عنوان فرماندار لنگرود در این شهرستان می‌گذرد و تاکنون هیچ نشستی با اصحاب رسانه جهت شنیدن پیشنهادها یا انتقادات برگزار نشده است.

به گزارش لنگرخبر، در دنیای امروز گفتن از اهمیت و اثر رسانه در جامعه امروز به نقل از یکی از بزرگان، چای به لنگرود بردن است و امروز هر فردی سعی می‌کند نقشی در رسانه از طریق فضای مجازی به روش‌های مختلف داشته باشد.

حدود ۶ ماه از حضور سیروس شفقی به‌عنوان فرماندار لنگرود در این شهرستان می‌گذرد.

از وی به‌عنوان یکی از افرادی که ارتباط مستمر با رسانه‌ها دارد نامبرده می‌شد ولی بعد از حضور در این شهرستان این ذائقه به نظر می‌رسد خشکیده است.

در این مدت حضور وی در شهرستان نیز تاکنون جلسه‌ای با رسانه‌ها برگزار نکرده البته رسانه‌ها نیز نسبت به فعالیت‌های وی واکنشی هم ندارند و شاید واکنشی هم نمی‌بینند تا نسبت به آن عمل‌ها، خبری خوب منعکس کنند.

چند ماه بعد از حضور وی در این شهرستان بود که تعدادی از خبرنگاران از استان البرز به این شهرستان سفر کردند تا با سیروس شفقی که مدتی فرماندار کرج بود دیدار کنند و تقریباً یک روزی را با فرماندار سابق خود به گشت‌وگذار در این شهرستان سپری کردند.

در این مدت از حضور وی در شهرستان، تعدادی از اصحاب رسانه اعلام آمادگی کردند تا با فرماندار برای پیشبرد اهداف، توسعه و پیشرفت در شهرستان همراه باشند ولی تاکنون از برگزاری یک جلسه ساده جهت شنیدن پیشنهاد‌ها یا انتقادات اصحاب رسانه که قطعاً مشکلات مردمی را بیان می‌کنند دریغ شده و رسانه‌ها نیز نسبت به پوشش جلسات فرمایشی یا تشریفاتی اداری نیز رغبتی ندارند.

شاید اگر فرد دیگری به‌عنوان فرماندار لنگرود بود این توقع ایجاد نمی‌شد ولی دیده‌شده که شفقی در مسئولیت‌های گذشته خود ارتباط مستمری با رسانه‌ها دارد ولی در این مدت خبری از وی نیست.

انتهای پیام/