هدف دشمن کاهش میزان نفوذ ایران در خاورمیانه است
هدف دشمن کاهش میزان نفوذ ایران در خاورمیانه است

مدیر حراست شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه کشور تغییر ذائقه‌های مردم از طریق مادی و معنوی را از دیگر برنامه‌های دشمن برشمرد و گفت: تمام هدف دشمن این است که میزان نفوذ ایران در حوزه خاورمیانه را بکاهد تا بتواند خودش در این منطقه ماندگار و توطئه‌های خود را پیش ببرد.

به گزارش لنگرخبر، حجت‌الاسلام‌والمسلمین حسنعلی قلعه امروز در مراسم آئین تکریم و معارفه امام‌جمعه لنگرود در سالن اجتماعات فرمانداری با اشاره به ادعای آمریکا برای مبارزه با ترورسیم اظهار کرد: معامله قرن و آشتی عرب و یهودی‌ها از طرح‌های دیگری است که برای انجام آن تلاش می‌کند که هدف رسیدن به اهداف نظام خود است.

مدیر حراست شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه کشور با بیان اینکه در طول تاریخ همواره شاهد اختلاف‌افکنی بین مسلمانان توسط آمریکا بودیم، گفت: مواجه با نظام اسلامی در حوزه خاورمیانه کاری بود که از دولت ترامپ آغاز شد و مدعی هستند که باید تکلیف ایران را مشخص کنند.

وی با بیان اینکه گره زدن برجام یکی از راهبردهای آمریکا برای مواجه با نظام اسلامی است، افزود: آمریکا جرأت جنگ نظامی با ایران را ندارند ولی از طریق جنگ نرم تلاش می‌کنند تا اهداف جنگ نظامی را به‌پیش ببرند.

قلعه با بیان اینکه آمریکا جنگ نرم را جایگزین جنگ نظامی کرده، تصریح کرد: تحریم و فشار اقتصادی در همه زمینه‌ها به‌خصوص حوزه سلامت نشانه‌ای است که آمریکا به سمت ایران گرفته و باید در این زمینه بسیار هوشیارانه عمل کرد.

مدیر حراست شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه کشور با اشاره به برنامه‌ریزی دشمن از اعتراضات مدنی مردم بیان کرد: عدم وجود برنامه‌ریزی و هدف‌گذاری برای دریافت انتقادات و اعتراضات مدنی موجب شده تا دشمن در میان دغدغه‌های مردم پنهان‌شده و مطالبه گری به‌حق مردم را به اعتراضات سیاسی علیه نظام تبدیل کنند.

وی تغییر ذائقه‌های مردم از طریق مادی و معنوی را از دیگر برنامه‌های دشمن برشمرد و گفت: تمام هدف دشمن این است که میزان نفوذ ایران در حوزه خاورمیانه را بکاهد تا بتواند خودش در این منطقه ماندگار و توطئه‌های خود را پیش ببرد.

مأموریت چهارگانه نهاد نماز جمعه در راستای تمدن سازی

رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه گیلان نیز با بیان اینکه با اشاره به ارسال برنامه‌ها به ائمه جمعه اظهار کرد: نهاد نماز جمعه برنامه محور شده و این‌گونه نیست که امام‌جمعه به تشخیص  خودکارها را انجام دهد و برنامه‌ها به‌صورت مشخص به امام‌جمعه‌ها ارسال می‌شود.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین ولی عادلی با بیان اینکه شورای فرهنگ عمومی، حوزه جوانان، دانشجویان و دانش آموزان، مساجد و جبهه فرهنگی چهار برنامه ستاد نماز جمعه است، گفت: نهاد نماز جمعه در راستای تمدن سازی در راستای گام دوم وظیفه‌اش را با جدیت پیگیری می‌کند و نماز جمعه به‌عنوان محور اتحاد بین مردم و مسؤولان نقش اساسی و محوری دارد.

وی با بیان اینکه نماز جمعه تریبون نظام و مردم است، افزود: امام‌جمعه با شنیدن درد و دل‌های مردم گلایه‌ها را جهت حل مشکلات و بهبود کارها به مسؤولان گوشزد می‌کند و مردم نیز آثار این کار را به‌خوبی مشاهده می‌کنند.

انتهای پیام/